میزبانی فرانسه از تیم ملی ایران مطلوب است | اتاق خبر
کد خبر: 341782
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 22:34
خوش خبر:
سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: فرانسوی ها میزبانی خوبی از تیم ملی ایران انجام داده اند و همه شرایط برای برگزاری اردو فراهم شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیر خوش خبر درباره اردوی تیم ملی ایران در فرانسه گفت: میزبانی فرانسوی ها خوب است و هتل مناسبی در اختیار تیم ملی ایران قرار داده اند. اردوی تیم ملی فرانسه هم در همین هتل برپا شده و شرایطی یکسان با بازیکنان ایران دارند.

وی درباره فروش بلیت مسابقات تدارکاتی ایران و فرانسه گفت: استقبال خیلی خوبی از این دو مسابقه شده و تمام بلیت ها فروخته شده است. ایران و فرانسه رقیب هم در رقابتهای انتخابی المپیک هستند و این دو دیدار تدارکاتی می تواند به بالا رفتن سطح آمادگی هر دو تیم کمک زیادی کند.

خوش خبر گفت:‌ خوشبختانه مصدومیت خاصی در تیم ملی وجود ندارد و به غیر از آسیب دیدگی های کهنه و قدیمی، بازیکنان شرایط خوبی دارند.

وی افزود: ملی‌پوشان با انگیزه بالا و در سلامت جسمی و روحی خوبی تمرین می کنند و برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک آماده می شوند.

دیدار نخست ایران و فرانسه ساعت 20 به وقت محلی و 22 و 30 دقیقه به وقت ایران روز جمعه 24 اردیبهشت ماه در تورکوئینگ برگزار می شود.

دومین مسابقه نیز ساعت 18 به وقت محلی و 20 و 30 دقیقه به وقت ایران روز شنبه 25 اردیبهشت ماه در شهر هارنس برگزار می شود.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خردادماه در ژاپن آغاز می شود، آماده می کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید