رسانه‌ها چهره غلطی را از مورینیو به تصویر کشیده‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 341821
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 00:30
دیگو لوپس:
د‌ر‌وازه‌بان میلان معتقد است که رسانه‌ها چهره بدی را از ژوزه مورینیو نشان داده‌اند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌، دیگو لوپس در مصاحبه اختصاصی با مارکا درباره دوران حضورش در ر‌ئال‌ ماد‌رید، رابطه‌اش با ایکر کاسیاس و دوران سرمربیگری ژوزه مورینیو صحبت کرد.

د‌ر‌وازه‌بان میلان درباره آمدن و رفتن به مادرید گفت: هر دو سخت است. تنها برگزیده‌ها به این باشگاه می‌آیند و هنگام جدایی باید با یکی از برترین باشگاه‌ها خداحافظی کنید.

او درباره جدایی‌اش از مارید گفت: در آن تابستان از د‌ر‌وازه‌بانی خیلی صحبت می‌شد. ایکر کاسیاس قصد ترک باشگاه را داشت. تمرینات خود را شروع کردم و کیلور ناواس رسید. ایکر هنوز از باشگاه جدا نشده بود. با من جلسه گذاشتند و به من گفتند سه د‌ر‌وازه‌بان هستیم و تنها به د‌ر‌وازه‌بان نیاز داریم. از این جا به بعد همه چیز سریع اتفاق افتاد و فکر کردم میلان بهترین انتخاب برای خانواده‌ام خواهد بود.

لوپس در مورد رابطه‌اش با کاسیاس، اظها‌ر کرد: من و ایکر با همدیگر در 16 سالگی آشنا شدیم. با همدیگر صمیمی بودیم. برای شام بیرون رفتیم ولی به مرور زمان همه چیز عوض شد. همیشه به یکدیگر به عنوان دوست احترام می‌گذاشتیم. در حقیقت اتفاقی نیفتاد و هیچ مشکل یا اختلافی به وجود نیامد.

مورینیو به لوپس بیشتر علاقمند بود تا به کاسیاس. د‌ر‌وازه‌بان میلان در این رابطه گفت: مورینیو مرا دو سال پیشین از امضای قراردادم زمانی که در سویا بودم می‌خواست. این از خوش شانسی نبود که به من اعتماد داشت. مورینیو انسانی صمیمی است مطبوعات چهره غلطی را از او به تصویر کشیده‌اند. او از بازیکن خود حمایت صددرصد می‌کند. با آنان شوخی می‌کند. به اسم بازیکنان نگاه نمی‌کند و کار هر بازیکنی برایش مهم است. او با همه یکسان برخورد می‌کند.

رابطه مورینیو و کاسیاس در آن سال خوب نبود. لوپس در این خصوص گفت: در این باره حرف نمی‌زنم. من کار خودم را انجام می دادم.

مورینیو در آن زمان گفته بود که با آلوارو آربلوئا دوست است. د‌ر‌وازه‌بان میلان درباره امکان دوستی میان سرمربی و بازیکن اظها‌ر کرد: امکان پذیر است چون من دوستی دارم که سرمربی است اما با وجود این دوستی آربلوئا همیشه بازی نمی کرد.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید