بزرگتر از مورینیو نیستم که هر سال جام بگیرم | اتاق خبر
کد خبر: 341826
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 00:52
شمسایی:
سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه قرار نیست هر سال جام بیاورد، گفت: می‌خواهیم در جام باشگاه‌های جهان هشتم شویم!

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، وحید شمسایی درباره آخرین وضعیت تیم تاسیسات دریایی گفت: خدا را شکر که کارمان را آغاز کرده‌ایم و به زودی تمرینات را شروع می‌کنیم. با یکی، دو بازیکن توافق کرده‌ایم و نهایتا امروز قراردادشان امضا خواهد شد.

وی افزود: من برای این فصل هم استخاره کردم که معنایش این بود که امسال برای رسیدن به اهدافم باید سختی زیادی بکشم. امیدوارم بتوانیم امسال هم در کنار مربیان دیگر موفق باشیم.

سرمربی تاسیسات درباره احتمال ادامه همکاری امیر شمسایی و شهاب سفال منش گفت: این مربیان با باشگاه به توافق رسیده‌اند ولی تا چیزی روی ورق نوشته نشود، نهایی نیست. ما سه سال با این مربیان کنار هم بوده‌ایم و امیدوارم بتوانیم به فعالیتمان ادامه بدهیم.

شمسایی با اشاره به سختی کار تاسیسات در این فصل، تصریح کرد: از قول من بنویسید که شمسایی می‌خواهد در جام باشگاه‌های جهان از بین هشت تیم، هشتم شود. من حاضرم تیمم در این تورنمنت آخر شود ولی به اصل و اصولم پایبند خواهم بود. ضمن اینکه قرار نیست یک مربی هر سال جام بیاورد. خدا به من لطف داشت که سه سال متوالی جام گرفتم ولی من بزرگتر از مورینیو نیستم که قرار باشد هر سال این اتفاق تکرار شود.

وی در خصوص احتمال حضور تعدادی از بازیکنان ملی پوش در امارات و اینکه آیا به وی هم بازی در این کشور پیشنهاد شده است یا خیر، گفت: من صد سال به این کشورها نمی‌روم. زمانی که کویت رقم‌های سنگینی پرداخت می‌کرد به این کشور نرفتم حالا که جای خود دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید