شورای اردبیل کسی را استخدام نکرده است | اتاق خبر
کد خبر: 341870
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 02:07
عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بر خلاف نشر اکاذیب در شبکه‌های مجازی هیچ یک از اعضای شورای شهر اردبیل فردی را استخدام نکرده‌اند.

به گزارش اتاق خبر، سالار شاکر عصر چهارشنبه در نطق پیش از دستور شورای شهر اردبیل تصریح کرد: شورا جایگاه مردمی خود را اثبات کرده و عمیق‌ترین کانون دمکراسی در نظام انتخاباتی کشور در انتخابات، شوراهای شهر و روستا است.

وی با تأکید به اینکه رفتار شورا، انعکاس گفتار مردم است، تأکید کرد: هر گونه تخریب شورا به منزله تخریب شعور و انتخاب مردم است و متأسفانه طی هفته‌های اخیر در برخی مطبوعات و شبکه‌های مجازی چنین تخریب‌هایی مشاهده می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه عده ای در شبکه‌های مجازی اعضای شورای شهر را به استخدام‌های فامیلی محکوم می‌کنند، افزود: باید از این افراد سؤال کرد که آیا استخدام در حیطه صلاحیت شورا یا شهرداری است و اگر چنین نیست بر اساس کدام منطق و مستندات چنین مسائلی طرح می‌شود.

وی با نام بردن از چند نفر از اعضای شورا که گفته شده نسبت به استخدام‌های فامیلی اقدام داشته‌اند، تصریح کرد: اگر بنده فردی را استخدام کرده‌ام حکم کارگزینی وی رسانه‌ای شود تا این موضوعات شفاف‌سازی شود.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه فردی که چنین اتهاماتی وارد می‌کند، بدون گزینش در یکی از ادارات استان استخدام شده و حتی نسبت به اشتغال بیش از ۱۰ نفر اقدام کرده است، اضافه کرد: تنها موردی که در خصوص به کار گیری از سوی بنده سفارش شد، معرفی چند نفر برای امور خدماتی فضای سبز شهرداری اردبیل بود و هیچ‌کدام از این ها به معنی استخدام نیست.

شاکر با تأکید به ضرورت مداخله رئیس شورای شهر در این موارد اضافه کرد: متأسفانه در شورای شهر هیچ فردی باقی نمانده که تخریب نشود و این وضع موجب شده است اعضای شورای شهر امنیت روانی نداشته باشند.

وی دست‌به‌دست شدن مصوبات شورا و درج آن به بیرون را امری نادرست خواند و گفت: مشخص نیست در شورای شهر چه کسی به این امور نظارت دارد و هر زمان خواسته‌ایم اعتراضی طرح کنیم برخورد می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل تخریب شورا را تخریب مردم دانست و تأکید کرد: اگر قرار به افشاگری باشد ما هم مستندات بسیاری در اختیار داریم و مزایای عضویت شورا به شکلی نیست که این همه تخریب را تحمل کنیم.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید