Performancing Metrics

به رده هشتم نرسیم، 7 درصد قراردادمان کسر می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 342008
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 21:01
کمالوند:
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: اگر به رده هشتم نرسیم، 7 درصد قراردادمان کسر می‌شود بنابراین با انگیزه بالا به دیدار فولاد می‌رویم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کمالوند در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی باشگاه گسترش و هدف‌گذاری که داشته است هدف برای رتبه‌ی هشتم بوده و قرارداد کادر فنی و بازیکنان به گونه‌ای بوده است که اگر از این هدف یک رده بالاتر برویم، هفت درصد به قراردادمان اضافه شود و اگر هر رده‌ای که پایین‌تر بیاییم، هفت درصد از قراردادمان کمتر شود و از این جهت بازیکنان تلاش می‌کنند تا به آنچه مدنظر بوده است دست پیدا کنیم و فردا با انگیزه‌ پیروزی حاضر می‌شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با دید اقتصادی وارد بازی می‌شوید، گفت: قطعاً می‌تواند به همین صورت باشد. آن‌چه برای فوتبالیست‌ها مهم است مسائل اقتصادی را هم شامل می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ارزیابی تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: تیم فولاد جوان است و به نظرم فردا می‌توانیم شاهد یک بازی جذاب باشیم ولی باید بگویم کسب سه امتیاز برای ما مهم است.

وی درباره سیاست‌های این باشگاه و ادامه همکاری با باشگاه گفت: صحبت‌های کلی و جامعی با باشگاه و هیئت مدیره، مالک و مدیرعامل انجام دادیم و پس از بازی فردا در یک هفته تا 10 روز استراحت روی جزئیات صبحت می‌کنیم.

کمالوند خاطرنشان کرد: سه سال است که گسترش فولاد در لیگ حضور دارد ولی امسال هنوز به صورتی است که اگر کمی دقت می‌کردیم به جایگاه بهتری هم می‌رسیدیم. قطعاً برای فصل آینده تلاش می‌کنیم تا شرایط بهتری نسبت به امسال داشته باشیم.

وی افزود: باشگاه ما به دلیل اینکه بخش خصوصی است و از جیب خودش خرج می‌کند خیلی به دنبال ریخت و پاش در فوتبال نیست و به جای اینکه بازیکن میلیاردی بگیریم به دنبال امکانات خوب سخت افزاری هستیم و اکنون هم در اختیار داریم. بنابراین بیش از توجه به اسم‌ها و هزینه کردن برای جذب بازیکنان میلیاردی هدف ما تأمین امکانات سخت‌افزاری برای داشتن یک باشگاه خوب در سطح آسیا است.

سرمربی تیم گسترش فولاد خاطرنشان کرد: دو سال گذشته گسترش فولاد استرس سقوط داشت ولی امسال دنبال جایگاه تک رقمی بود که امیدوارم خواسته باشگاه محقق شود. اولویت ما نیروهای بومی است و سعی می‌کنیم تعدادی در اختیار داشته باشیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تبریز می‌تواند از حضور تیم سومش در لیگ هم استفاده کند گفت: به نظر من، توان داشتن سه تیم را داریم. ما استادیوم‌های خیلی خوبی داریم و امیدوارم حضور گسترش فولاد در لیگ و رسیدن تراکتورسازی به رده‌های بالاتر جدول نوید این را می‌دهد که می‌توانیم از حضور تیم سوم هم استفاده کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید