Performancing Metrics

این جایگاه برازنده سپاهان نبود | اتاق خبر
کد خبر: 342026
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 23:59
مهاجری:
سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پدیده مشهد در‌ رابطه با جایگاه سپاهان گفت: این جایگاه برازنده سپاهان نیست و انتظار می‌رفت که سپاهان حداقل در بازی فردا برای سهمیه می‌جنگید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا مهاجری، سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پدیده مشهد در نشست خبری پیش از بازی برابر سپاهان اصفهان گفت: به خاطر جایگاهی که هر دو تیم در جدول ر‌قا‌بت‌ها دارند بازی از حساسیت زیادی برخوردار نیست، اما جدای از بحث نتیجه‌ گیری، سعی می‌کنیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند را ناراضی بر نگردانیم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: ما فراز و نشیب زیادی را در طی این فصل داشتیم و مشکلاتی را تحمل کردیم که تیم‌های دیگر کمتر از ما دست و پنجه نرم می‌کرد‌ند و لب به اعتراض گشودند ، ولی بازیکنان ما با خویشتنداری تمرین کردند. شاید نتایج خوبی نگرفته باشیم ، ولی چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند و توانستیم پدیده را برای فصل آینده در لیگ برتر حفظ کنیم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پدیده مشهد در‌ رابطه با بازی فردا نیز خاطر‌ نشان کرد: مانند سپاهان برخی از بازیکنان‌مان را در اختیار نداریم و این فرصت خوبی برای جوان‌تر ها ایجاد می‌کند و کسانی که در طول فصل فرصت بازی کردن نداشتند فردا این فرصت را خواهند داشت.

وی در‌ رابطه با جایگاه سپاهان در این فصل، تصریح کرد: برای نام سپاهان این جایگاه زیبنده نیست و حداقل انتظار می رفت که سپاهان فردا برای سهمیه گرفتن بجنگد. ما در فوتبال سابقه سه ساله داریم. در حالی که سپاهان 50 سال در لیگ بوده است و نگاه‌ها به سپاهان متفاوت بود.

مهاجری با اشاره به این که تفاوتی بین تیم پنجم تا تیم‌های آخر لیگ وجود ندارد ، عنوان کرد: در اواخر بازی‌های لیگ تفاوتی نمی‌کند که تیم پنجم باشیم یا یکی از تیم‌های پایین جدول و این باعث شده که انگیزه بازی برای این تیم‌ها وجود نداشته باشد .

وی در پایان در‌ رابطه با انتخابات فدراسیون فو‌تبا‌ل گفت: از دست تاج به تنهایی کاری بر نمی آید و باید فاصله بین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فو‌تبا‌ل کمتر شود و شاهد بودیم که در دوره قبل فدراسیون به صورت جزیره‌ای اداره می‌شد. امیدوارم که این مسائل حل شود و باید به تاج فرصت دهیم تا بتواند به فو‌تبا‌ل ایران کمک کند.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید