Performancing Metrics

«پریا» به روزهای پایانی تصویربرداری رسید | اتاق خبر
کد خبر: 342099
تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1395 - 15:30
سریال تلویزیونی پریا با نزدیک شدن به روزهای پایانی اردیبهشت ماه، به آخرین روزهای تصویربرداری نزدیک شد.

به گزارش اتاق خبر، سازندگان این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده این روزها در منطقه طرشت میهمان خانه یکی از شخصیت های محوری سریال با نام «حبیب» هستند؛ نقش این شخصیت توسط «رامتین خداپناهی» ایفاء می شود که همسر سابق پریا است.

با پایان تصویربرداری این بخش، سازندگان سریال در روزهای باقیمانده اردیبهشت ماه به لوکیشن های پراکنده می روند تا صحنه های باقیمانده این سریال را ثبت نمایند.

فیلم نامه سریال نوشته «سعید فرهادی» است و «اسماعیل عفیفه» آن را تهیه می کند. شخصیت اصلی سریال زنی به نام پریا  با بازی «لادن مستوفی» است.

قصه از زمان حال و از جایی آغاز می‌شود که «پریا» پس از چند سال دوری از ایران به کشور بازمی‌گردد. در شرایطی که پریا همچنان از رابطه قدیمی‌اش سرخورده است، وارد رابطه‌ای عاطفی با مردی جوان می‌شود. زوج تازه به امید آغاز زندگی تازه مشکلات را یک‌به‌یک از سر راه برمی‌دارند اما برخی اتفاق‌ها، ادامه رابطه عاشقانه این زوج را به خطر می اندازد.

لادن مستوفی، امیرحسین آرمان، افسانه بایگان، محمود پاک نیت،امیررضا دلاوری، عمار تفتی، کمند امیرسلیمانی، رامتین خدا پناهی و هادی قمیشی بازیگران اصلی این سریال هستند. در پریا چهار بازیگر کودک نیز با نام‌های: محمد رضا شیرخانلو، سودا بهروز رشید، روژان تقی زاده و شادی نکته سنج ایفای نقش می کنند.

این سریال با مجری طرحی «شرکت فانوس خیال زمان» تولید می‌شود و محصول مشترک «مرکز امور نمایشی سیما» ـ و «وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (موسسه آوای سلامت)» است.

تصویربرداری پریا برای پخش از شبکه سه سیما، از روز پانزده آبان مقابل دوربین «محمد افسری» آغاز شده و در ساخت آن این افراد مشارکت می کنند: «نعمت‌الله یمینی» مدیر تولید، «امیر زاغری» طراح صحنه، «پگاه تَرکی» طراح لباس، «سید جلال موسوی» طراح گریم، «مهدی آزادی» مدیر صدابرداری، «امیرسلیمانی» سرپرست و مدیر گروه برنامه ریزی، «امین محمودی» دستیار اول کارگردان، «مهین شهبازی» منشی صحنه، «مهدی پیله‌وریان» مدیر تدارکات، «هلیا رضایی» عکاس، مدیر ارتباطات و امور رسانه ای: «رضا استادی».

منبع:ايلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید