Performancing Metrics

نفرت مردم منطقه از اسراییل در حال افزایش است | اتاق خبر
کد خبر: 342499
تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1395 - 23:17
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت اظهار کرد: هر روز نفرت مردم منطقه از اسراییل و حامیان آن در حال افزایش است.

به گزارش اتاق خبر، سید حسن هاشمی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید مصطفی بدرالدین، یکی از فرماندهان ارشد حزب الله که در سوریه به شهادت رسید، در پاسخ به سوالی در ارتباط با وضعیت منطقه و هم‌چنین جریان مقاومت گفت: در دهه‌های اخیر حوادث در منطقه ما زیاد بوده و شاهد این هستیم که هر سال نیز شدت بیش‌تری می‌گیرد.

وی با اشاره به جنایت‌های برخی از رژیم های منطقه از جمله رژیم صهیونیستی گفت:‌نفرت مردم منطقه از اسرائیل و حامیان اسرائیل در حال افزایش است و قطعا خون شهدا باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر جریان مقاومت خواهد بود.

وزیر بهداشت ادامه داد: در کل منطقه تعداد جوانانی که دلشان به سمت تعالیم اسلام گرایش پیدا می‌کند در حال افزایش است و ما شاهد این هستیم که در نقاط مختلف منطقه هسته مقاومت ایجاد شده است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا در زمان آتش‌بس در سوریه از ایران کمک های امدادی برای کمک به محاصره شدگان در چنگال تکفیری‌ها در این کشور و هم‌چنین آیا از سوریه مجروحانی جهت معالجه به ایران اعزام شده اند، گفت: اطلاعی ندارم و وزارت بهداشت سوریه مسئولیت امور را بر عهده دارد و در این ارتباط خدمت رسانی می‌کند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید