Performancing Metrics

ورزشگاه ملت با دستور AFC بازسازی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 342528
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 01:11
آذری:
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان گفت: ورزشگاه ملت یکی از بهترین مکان‌های تمرین برای باشگاه ذوب‌آهن است که با دستور کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال جاری بازسازی می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سعید آذری امروز (شنبه) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان بابیان اینکه باشگاه ذوب‌آهن فقط در رشته فوتبال فعالیت ندارد، اظهار کرد: علاوه بر رشته فوتبال، این باشگاه در رشته‌های دیگری مانند بسکتبال، هندبال و والیبال در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان آقایان و بانوان فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به بدهی 28میلیارد تومانی باشگاه ذوب‌آهن و رویدادهای ورزشی این باشگاه برای اوقات فراغت مردم طی سه سال گذشته،افزود: خوشبختانه در حال حاضر 50 درصد مشکلات مالی برطرف شده است که کارخانه ذوب‌آهن در این زمینه نقش بسیار مهمی داشته است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان بابیان اینکه امیدواریم به هشت تیم آسیا اضافه شویم، گفت: ذوب‌آهن 29 اردیبهشت میهمان العین امارات و 5 خرداد میزبان این تیم اماراتی است.

آذری ادامه داد: باشگاه ذوب‌آهن به لحاظ ورزش قهرمانی،همگانی و توسعه فضای سبز سرآمد باشگاه‌های کشور است و اهمیت این موضوع زمانی مشخص می‌شود که هر سه فعالیت به موازات یکدیگر قرار گیرند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به بازسازی‌های زمین چمن مصنوعی شفق، گفت: هزینه زیرسازی این زمین بالغ بر 750 میلیون تومان بوده است.

آذری بابیان اینکه یکی از اهداف باشگاه ذوب‌آهن ایجاد و توسعه فضای سبز است، خاطرنشان کرد: ورزشگاه ملت با دستور AFC امسال بازسازی می‌شود. این ورزشگاه یکی از بهترین مکان‌های تمرین برای باشگاه ذوب‌آهن است. هم‌چنین از جمله اقدامات انجام شده در این ورزشگاه نصب چهار دکل نوری است و پیش‌بینی می‌شود ورزشگاه بازسازی شده ملت برای عید فطر افتتاح شود.

وی بابیان اینکه والیبال بانوان باشگاه ذوب‌آهن در جایگاه دوم است، افزود: در سال گذشته مقام نخست والیبال نشسته بانوان از آن باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان ادامه داد: تیم بسکتبال و هندبال باشگاه ذوب‌آهن نیز در جایگاه چهارم قرار دارد. همچنین تیم تکواندو جوانان در رتبه چهارم و تکواندو نوجوانان در رتبه اول قرار دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید