Performancing Metrics

انتقاد صادقی از داوری دیدار نیمه نهایی لیگ هندبال | اتاق خبر
کد خبر: 342546
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 02:31
سرمربی تیم هندبال کفش ملی تهران راه نیافتن تیم خود به فینال لیگ برتر را ناشی از اشتباهات داوری دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمید صادقی در مورد سومین رقابت مرحله پلی‌آف گفت: رقابت دیروز خیلی پایاپای و سنگین بود و هر دو تیم جنگنده بازی کردند. شاهد بازی خیلی خوبی از هر دو تیم بودیم.

او در خصوص داوری این رقابت تصریح کرد: در دقایق پایانی مسابقه دیروز، داور سوت‌های اشتباهی آن‌ هم برای تیم من زد. او اشتباهات فاحشی داشت که در فیلم بازی کاملا موجود است و سبب شد از فینال رقابت‌ها باز بمانیم و گرنه ما در بازی دیروز، برنده از میدان بیرون می‌آمدیم.

او با بیان اینکه در بازی اول مرحله سوم نیز شاهد این اشتباهات بوده، افزود: در آن بازی در شرایط حساس، داور دو قضاوت اشتباه کرد و این باعث باخت ما در آن رقابت شد و دیروز نیز این اشتباه تکرار شد. من تاکنون هیچ‌وقت در مورد داوری اعتراضی نکرده ام، حتی در بازی اول نیز اعتراضی نکردم اما این‌بار این نتیجه حق تیم من نبود.

سرمربی تیم کفش ملی معتقد است اعتراضات به فدراسیون اثربخش نبوده و نتیجه‌ای دربر ندارد. او در این‌باره افزود: ما برای قضاوت داور فیلم‌های موجود را به فدراسیون ارائه کردیم تا فدراسیون در جریان اتفاقات باشد و منتظریم تا ببینیم فدراسیون برای داوری چه تصمیمی خواهد گرفت هرچند که نتیجه بازی برنمی گردد.

به گفته‌ی صادقی داوری باید در شرایط حساس بهترین عملکرد را داشته باشد ولی برعکس عمل می‌شود. او در این خصوص توضیح داد: هرچند که اشتباهات داوری به عمد نیست ولی از دیدگاه من داور باید در لحظات حساس، بهترین عملکرد را نشان دهد و دید خود را بازتر کند و برای سوت زدن دقت بیشتری به خرج دهد. متاسفانه داوران ما در لحظات حساس بازی به بدترین شکل عمل می‌کنند.

او گواه صحبت‌های خود در مورد داوری را بازی دیروز دانست و این‌گونه عنوان کرد: در شرایطی که تیم من چهار گل عقب مانده بود، ما توانستیم این 4 اختلاف را به یک اختلاف کاهش دهیم. در ضد حمله داور برای بازیکن من خطایی می‌گیرد که اصلا خطا نبود و کاملا در فیلم مشخص است که خطای صحیحی نبوده است. تیم من با ضد حمله گل آخر را نیز جبران کرد ولی با خطای داور گل حساب نشد. همچنین در دو دقیقه آخر بازی به بازیکن من اخراج 2 دقیقه‌ای داد و تیم من با یک یار کمتر ادامه داد. باید فهمید این خطا و کارت قرمز را داور براساس و چه سندی صادر کرده است؟

او در پایان گفت: این بازی حق او نبود. حق تیم من این نیست که برای دیدار رده‌بندی آماده شود. تیم من باید برای فینال آماده می‌شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید