تقدیر فدراسیون فوتبال از هواداران و رسانه ها در پایان لیگ پانزدهم | اتاق خبر
کد خبر: 342572
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 04:30
تشکر از همه دست اندرکاران؛
به دنبال اتمام مسابقات لیگ برتر در فصل جاری فدراسیون فوتبال به منظور تشکر و قدردانی از همه دست اندکاران برگزاری مسابقات و هواداران اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، متن اطلاعيه فدراسیون فوتبال به اين شرح است:

بیست و چهارم ارديبهشت ماه 1395 با روز پايانی مسابقات ليگ برتر – جام خليج هميشه فارس و در فصل مسابقاتی 95-94 مصادف بود. در اين روز همه دست اندرکاران در برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر مسابقات ليگ مزد زحمات خود را بخوبی دريافت کردند. اما اين بار پاداش همه برگزارکنندگان در ارائه ای بینظیر و شکوهمند و آن هم از سوی هواداران فوتبال کشور در اقصا نقاط کشور عزيزمان، ايران تجلی کرد.
روز گذشته و همزمان با پايان مسابقات ليگ برتر، جای جای ايران پر از شور و شوق و هياهو بود. فوتبال ايران دیروز شاهد پويایی، جوانمردی و نشاط بود و قهرمان و نايب قهرمان و سه سهميه از مسابقات ليگ قهرمانان آسیا در سال آتی در اين روز مشخص شد و همه علاقه مندان به فوتبال توانستند با حضور در ميادين و ورزشگاه ها به تشويق تيم مورد علاقه خود را با نظم و احترام هر چه بیشتر تشویق کنند.
 
دیروز تهران ميزبان هواداران تيم پرطرفدار پرسپوليس و 24 اردیبشهت ماه سال 95 بود. روزیکه طرفداران اين تیم از ابتدا بازیکنان خود را تشويق کردند و ضمن ادای احترام به شماره 24 تيم شان، هادی نوروزی – کاپيتان فقید پرسپولیس در رویای قهرمانی بودند و پس از پايان مسابقه و از دست دادن آرزوی شان هم دست از تشويق تيم محبوبشان برنداشتند و قطعا روح هادی نوروزی و همايون بهزادی و همه پیشکسوتان درگذشته این تیم را غریق شادی و شعف کردند.
 
بجز تهران، دیروز خوزستان نيز سراسر شور و هيجان بود و هواداران تيم استقلال خوزستان که قهرمانی تيم محبوبشان را جشن می گرفتند در کمال احترام و در مراسم قهرمانی تيم خود حضور يافته و با نظم و انضباطی مثال زدنی ما را در برگزاری هر چه بهتر مسابقات و جشن قهرمانی استقلال خوزستان ياری کردند.
 
فدراسیون فوتبال ج.ا.ا ضمن تبریک دوباره به تيم های قهرمان و نايب قهرمانی مسابقات ليگ برتر و ضمن تشکر دوباره از همه هواداران باشگاه های حاضر در ليگ برتر و در سراسر کشور اميدوار است سه تيم استقلال خوزستان، پرسپوليس تهران و استقلال تهران در ادامه راهشان در مسابقات ليگ برتر در سال آتی بتوانند نمايندگان شایسته ای برای ايران در مسابقات ليگ قهرمانان آسیا باشند و همچون دیروز هواداران تيم های مختلف ضمن احترام به يکدیگر از مسابقات تيم های مورد علاقه خود در سال آينده لذت ببرند.
 
در پايان فدراسیون فوتبال از رسانه های گروهی که طی يکسال گذشته تمام تلاش خود را برای به تصوير کشیدن اين رويداد ورزشی بزرگ مبذول داشته و قطعا حمايتهای آنها نقش به سزایی در افزايش مشارکت هواداران از مسابقات ليگ برتر داشته است، تقدیر و تشکر می نمايد.
 
به واقع دیروز برنده حقیقی هواداران فوتبال در اقصا نقاط ايران عزیز بودند که جای تقدیر و تشکر از همه آنها دارد.
 
انتهای پیام/
کد: 94108
نظرات
ADS
ADS
پربازدید