وعده توانیر برای برق‌دار شدن تمام روستاها | اتاق خبر
کد خبر: 342625
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 13:41
مدیر عامل توانیر از برق‌دار شدن تمام روستاهای کشور در آینده نزدیک خبر داد.

اتاق خبر: آرش کردی ،با بیان اینکه در حال حاضر ضریب نفوذ برق در کشور 100 درصد است،اظهار کرد:از سال گذشته تا کنون برنامه های متعددی را برای برق دار شدن روستا های کشور در نظر گرفته ایم.

وی با اشاره به اقدامات صنعت برق در این راستا گفت: در حال حاضر در برخی از روستاها که 10 خانوار دارند مشکلاتی در زمینه‌ی تامین برق وجود دارد که براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته قرار است برق این نقاط نیز به زودی تامین شود.

مدیر عامل توانیر با بیان این‌که سال گذشته 509 روستا برقدار شده‌اند، ادامه داد: امیدواریم در سال جاری هیچ ایرانی دارای کمبود برق نباشد.

کردی با اشاره به تحولات صورت گرفته در توزیع برق طی دهه‌های گذشته در دنیا اظهار کرد: کشور ما نیز از این موضوع مستثنی نبوده و در حال گسترش و رشد توزیع برق است.

به گفته وی اگر بخواهیم با تحولات دنیا همراه شویم نیاز به برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های متعددی داریم که تا کنون نیز برنامه های خوبی در این زمینه تدارک دیده شده است.

مدیر عامل توانیر با بیان این‌که صنعت برق با علم رابطه مستقیم و ویژه‌ای دارد، تصریح کرد: در حال حاضر برنامه‌های خوبی برای توسعه صنعت برق کشور در حال انجام است که امیدواریم در آینده شاهد گسترش هرچه بیشتر این برنامه‌ها باشیم.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید