وزیر اطلاع رسانی سوریه شهادت مصطفی بدرالدین را به حزب الله تسلیت گفت | اتاق خبر
کد خبر: 342686
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 18:14
وزیر اطلاع رسانی سوریه شهادت «مصطفی بدرالدین» از فرمانده ارشد نظامی حزب الله را به این جنبش و سید حسن نصرلله دبیر کل حزب الله لبنان تسلیت گفته و اظهار داشت: شهید مصطفی بدرالدین، شهدای ارتش سوریه و دوستان ما عزتمندانه و شرافتمدانه در دفاع از حق ایستادگی ک

اتاق خبر - به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، 'عمران الزعبی' در مراسمی که به مناسبت شهادت مصطفی بدرالدین فرمانده ارشد حزب لله لبنان در دمشق برگزار شده بود، گفت: اگر امروز شهید بدرالدین در شهادت از ما پیشی گرفته، اما همه ما در راه مبارزه با تروریسم مسیر او را ادامه خواهیم داد و تقدیر ما نیز همین راه است.
وی افزود: سوریه سرزمینی عربی یکپارچه باقی خواهد ماند و هیچ نقشه جهانی قادر نخواهد بود که وجبی از آن را از این کشور جدا کند. الزعبی گفت: جنگی که علیه سوریه آغاز شده جنگی علیه سوریه، ملت عرب، اسلام و مسیحیت و جنگی ضد انسانیت، دین و تمدن است.
وزیراطلاع رسانی سوریه افزود: کسانی که به سوریه ایمان دارند در کنار حقیقت و این کشور ایستاده اند چرا که سوریه در هیچ زمانی حقوق هیچ ملتی را ضایع نکرده و وارد خاک کشوری نشده و سر کسی را از بدن جدا نکرده است، همانگونه که برخی مرتکب آن می شوند.
وی شهادت مصطفی بدرالدین را به خانواده این شهید گرانقدر، حزب الله لبنان و سید حسن نصرالله دبیر کل حزب لله لبنان تسلیت گفته و به آنها درود فرستاد.
حزب الله لبنان روز جمعه از شهادت سیدمصطفی بدرالدین فرمانده ارشد خود و مجاهد بزرگ معروف به «ذوالفقار» که برای نبرد با گروه های تکفیری به سوریه رفته بود، خبر داد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید