Performancing Metrics

میرباقری با محصول جدید در شبکه خانگی | اتاق خبر
کد خبر: 342693
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 18:42
مهران برومند تهیه کننده مجموعه نمایش خانگی «ماه تی تی» از ساخت دکورهای این مجموعه در شهرک سینمایی غزالی خبر داد و گفت: اواخر خردادماه مراحل تولید این مجموعه شروع می‌شود و پیش بینی می‌کنم بعد از هفت ماه تولید، عرضه آن زمستان امسال شروع شود.

به گزارش اتاق خبر، مهران برومند تهیه کننده مجموعه نمایش خانگی «ماه تی تی» از ساخت دکورهای این مجموعه در شهرک سینمایی غزالی خبر داد و گفت: اواخر خردادماه مراحل تولید این مجموعه شروع می‌شود و پیش بینی می‌کنم بعد از هفت ماه تولید، عرضه آن زمستان امسال شروع شود.

محصول جدید شبکه خانگی به کارگردانی داوود میرباقری؛ تابستان تولید، زمستان عرضه
 

مهران برومند تهیه کننده مجموعه نمایش خانگی «ماه تی تی» در گفت و گو با ما گفت: مراحل تولید مجموعه «ماه تی تی» از اواخر خردادماه شروع می‌شود و هم اکنون عوامل تولید این مجموعه در شهرک سینمایی غزالی مشغول ساخت دکور هستند.

وی در مورد انتخاب و حضور فریبرز عرب‌نیا به عنوان یکی از بازیگران اصلی این مجموعه گفت: پیش توافقی با فریبرز عرب‌نیا داشتیم و در روزهای آتی با آمدن ایشان از سفر، قرارداد قطعی منعقد می‌شود.

برومند همچنین در خصوص برنامه ریزی در مورد شیوه عرضه این مجموعه گفت: پس از تولید این سریال که پیش بینی می‌کنیم هفت ماه طول بکشد، برای عرضه آن تصمیم‌گیری می کنیم و با این احتساب، «ماه تی تی» اوایل زمستان وارد چرخه شبکه نمایش خانگی می‌شود.

«ماه تی تی» فضای متفاوتی نسبت به کارهای قبلی میرباقری دارد و تجربه تازه ای برای او محسوب می شود. میرباقری در این سریال قصد دارد برای اولین بار به سراغ تاریخ چند هزار ساله ایران برود که البته این قصه تلفیقی با فضای معاصر دارد.

این سومین همکاری میرباقری با مهران برومند پس از سریال هایی همچون «شاهگوش» و «دندون طلا» است.

تسنيم

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید