ولوو کانسپت XC40 کراس‌اور را ارائه کرد | اتاق خبر
کد خبر: 342849
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 05:04
در یک اقدام غیرمعمول برای پیش‌نمایش کانسپتی که قرار است در آینده رونمایی شود، ولوو از بستر «اسنپ‌چت» برای ارائه این مدل استفاده کرده است.

به گزارش اتاق خبر ،در یک اقدام غیرمعمول برای پیش‌نمایش کانسپتی که قرار است در آینده رونمایی شود، ولوو از بستر «اسنپ‌چت» برای ارائه این مدل استفاده کرده است. XC40 که در سطحی پایین‌تر از نسل بعدی XC60 قرار می‌گیرد،  از یک پلتفرم جدید ماژولار کامپکت بهره می‌برد و در واقع، پاسخی از طرف ولوو برای مدل‌هایی چون ب‌ام‌و X1، مرسدس‌بنز کلاس GLA و آئودی Q3 است. تیزرهایی که در ادامه می‌آیند، نمونه‌هایی از خودروهای جدید سری ۴۰ ولوو هستند که شامل مدل‌های چون XC40 کراس‌اور و همین‌طور S40 سدان و V40 واگن می‌شوند.

Volvo-XC40-Snapchat-teasers-546x364

لبته هر سه تصویر، چیز زیادی را نشان نمی‌دهند و چیزی که بیشتر در آنها مشخص است، مدل XC40 کراس‌اور است. در اولین تیزر، قسمت پایین جلوبندی خودرو را می‌بینیم که با نوار چراغ LED در درون یک هواکش سیاه‌رنگ همراه است. در تیزر دوم،  تمام جلوی بدنه‌ی یک مدل سری ۴۰، از فاصله‌ای دور نمایش داده می‌شود و این در حالی است که برخی قابلیت‌های تکنولوژیک مدل را در آینده مشاهده می‌کنیم. در سومین تیزر، می‌توان یک جلوپنجره بزرگ رادیاتور را تشخیص داد که توسط چراغ‌های LED با طراحی خاص خودروساز (چکش ثور)  احاطه شده است. جلوبندی این مدل‌ها، به‌وضوح از تشکیل یک خانواده مشابه مدل بزرگتر XC90 خبر می‌دهد.

volvo-v40-546x364

منبع:پدال

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید