مشوقهای جدید به واحدهای صنعتی و صنفی قزوین اعطا می شود | اتاق خبر
کد خبر: 342987
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 15:07
مدیر عامل شركت شهركهای صنعتی قزوین گفت: مشوقهای برای حمایت از سرمایه گذاران در شهركها و نواحی صنعتی استان در نظر گرفته شده است.

اتاق خبر: عبدالقهار ناصحی، در راستای سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی، نامگذاری سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری، برای حمایت از همه واحدهای صنعتی و صنفی «تولیدی، توزیعی و خدماتی» دارای قرارداد حق بهره برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات در شهركها و نواحی صنعتی كشور، اعطای مشوقات به واحدهای صنعتی و صنفی در شهركها و نواحی صنعتی در نظر گرفته شده است.

 وی با اشاره به بخشودگی جرایم اقساط افزود: واحدهای صنعتی و تولیدی كه بدهی آنها جرائم تعلق گرفته باشد، با پرداخت ۵۰ درصد اصل بدهی مشمول ۷۵ درصد بخشودگی و با پرداخت ۱۰۰ درصد اصل بدهی مشمول ۹۰ درصد بخشودگی خواهند شد.

ناصحی در مورد شرایط این بخشودگی افزود: نكته مهم مهلت استفاده از این مشوقات است كه این مهلت حداكثر تا پایان شهریورماه سالجاری خواهد بود. همچنین در مورد باقیمانده ۵۰درصد بدهی و تعدیل نیزمتقاضی می تواند از تقسیط ۱۲ ماهه استفاده کند.

مدیر عامل شركت شهركهای صنعتی استان از همه واحدهای صنعتی مستقر در شهركها و نواحی صنعتی دعوت کرد ار این مشوق استفاده را کنند تا شاهد حل بخشی دیگر از مسائل تولید استان باشیم.

منبع:مهر

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید