طلسم محمدرضا گلزار با «خشکسالی و دروغ» می‌شکند! | اتاق خبر
کد خبر: 343063
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 20:46
فیلم سینمایی ˝خشکسالی دروغ˝در اکران دوم عید فطر به نمایش در‌می‌آید.

 به گزارش اتاق خبر، پدرام علیزاده اوایل سال قبل "خشکسالی و دروغ" را جلوی دوربین برد و آذرماه آماده نمایش شد، در حالی که می‌توانست در جشنواره سی و چهارم حضور داشته باشد، از حضور در بخش مسابقه جشنواره بازماند.

پروانه نمایش "خشکسالی و دروغ"سرانجام بعد از گذشت پنج ماه توسط اداره نظارت وارزشیابی وزارت ارشاد صادر شده تا این فیلم در نوبت اکران قرار بگیرد و قرار است هدایت‌فیلم آن را اکران کند. 

محمد شایسته در گفتگو با سینما از اکران دوم عید فطر این فیلم خبر داد و گفت: قرارداد اکران این فیلم بسته شده و "خشکسالی و دروغ" احتمالا شهریورماه اکرانش را آغاز کند و با توجه به ویژگی‌های فیلم امیدواریم با استقبال مخاطبان همراه شود.

فیلمنامه "خشکسالی دروغ"بر اساس نمایشنامه‌ای از محمد یعقوبی توسط خود او نوشته شده است . نمایش "خشکسالی و دروغ" تاکنون سه بار در ایران روی صحنه رفته و با استقبال بالای مخاطبان تئاتر روبرو شده است. همین استقبال باعث شد ایده ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس آن مطرح شود و پدرام علیزاده که پیش ازاین "آخرین سرقت"را ساخته بود کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

محمدرضا گلزار نقش اصلی فیلم را بازی می کند، بازیگری که چند سالی است فیلم‌هایش هر کدام به دلیلی اکران نمی‌شوند و "مادر قلب اتمی" و "دلم می‌خواد" هنوز نمایش داده نشده‌اند و ظاهرا قرار است با اکران "خشکسالی و دروغ"این طلسم شکسته شود و محمدرضا گلزار بعد از چهار سال به سینماها بازگردد.

على سرابى، آیدا کیخایى، پگاه آهنگرانى، مارال بنى آدم، مهدى محرابى و خاطره اسدى دیگر بازیگران فیلم هستند.

منبع:هنر انلاين

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید