لحظه های ایرانی با قصه «شهرزاد»+فیلم | اتاق خبر
کد خبر: 343115
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 23:14
هفته گذشته، فصل اول سریال «شهرزاد» تمام شد و حالا قصه‌ی پرکشش شخصیتهایی چون شهرزاد، قباد، فرهاد و بزرگ آقا در حافظه‌ی بصری مردم ایران باقی ماند.

به گزارش اتاق خبر، سریال «شهرزاد» تمام شد و تمام نشد. قصه‌ی پرکشش شهرزاد، قباد، فرهاد و بزرگ آقا در حافظه‌ی بصری مردم ایران باقی ماند. حسن فتحی با کارگردانی سریال «شهرزاد» در مجموعه ای 28 قسمتی و با یک داستان پرکشش توانست مردم را شش ماه پای شبکه نمایش خانگی بنشاند. روایتی از یک شکست تلخ در دوران کودتا، در دورانی که مصدق در بند و فاطمی بردار است و اوباش ها در وسط میدان حضور دارند.

هر چند که فتحی تجربه چنین داستانهایی بر مدار عشق و روایت تاریخی و سیاسی را در مدار صفردرجه و شب دهم داشت اما شهرزاد برگی تازه از کارنامه درام او رو کرد. ترکیب حسن فتحی و نغمه ثمینی برای نگارش فیلمنامه شهرزاد آنقدر خوب بود که از دل آن دیالوگ های شهرزاد متولدشد!

اما به اعتراف خیلی‌ها «شهرزاد» این روزها رقیب سریالهای ماهواره ای شده است، سریالی که با قصه‌ی آن خیلی ها همذات پنداری کردند و شاید همین همذات پنداری نسل جوان است که شهرزاد را به پربیننده ترین سریال تاریخ سینمای خانگی ایران مبدل کرد.

منبع:تسنيم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید