دمای هوای اهواز به ۴۵درجه رسید | اتاق خبر
کد خبر: 343190
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1395 - 04:09
سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرده است که از چهارشنبه هوای استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان بارانی می‌شود.

به گزارش اتاق خبر،مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: براساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز دوشنبه به دلیل عبور امواج تراز میانی جو، در بخش هایی از شمال غرب در ساعات بعدازظهر و اوایل شب بارش پراكنده باران گاهی رعد وبرق و وزش باد رخ خواهد داد.

احد وظیفه افزود: این شرایط فردا سه شنبه با شمالی شدن جریانات بر روی سواحل دریای خزر برای سواحل دریای خزر و به تدریج شمال شرق كشور نیز پیش بینی می شود.

به گفته وی فردا برای جنوب غرب و پاره ای از مناطق غرب كشور باد و گردوخاك رخ خواهد داد كه موجب كاهش دید افقی و كیفیت هوا خواهد شد.

همچنین روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به كشور برای شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود. هم چنین در این روز برای برخی از نقاط مركز، شمال شرق، شرق و جنوب شرق نیز در ساعات بعدازظهر بارش پراكنده پیش بینی می شود.

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی کشور، اهواز با ۴۵ درجه سانتیگراد گرمترین شهر کشور است.

هوای تهران امروز صاف و در بعد از ظهر وزش باد پیش‌بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت ۳۵ و ۲۱ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید