برابر العین یک جنگ تمام عیار داریم | اتاق خبر
کد خبر: 343625
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 07:09
گل‌محمدی:
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر بتوانیم در این بازی یک مساوی هم کسب کنیم نتیجه ای خوب برای ما محسوب می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر العین در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: فردا یک جنگ تمام عیار پیش رو داریم، العین تیم بسیار خوبی است و بازی با این تیم بسیار سخت خواهد بود.

وی افزود: العین بازیکنان خلاق زیادی دارد و تیمی است که از کمترین فضا نهایت استفاده را می برد، اما بازیکنان ما می‌دانند که در این بازی باید تمرکز خود را بی نهایت حفظ کنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به اینکه رویکرد ما در این بازی محکم، تمام درگیر شونده و متمرکز است، بیان کرد: آنچه که مشخص است، ما اگر بتوانیم در این بازی یک نتیجه مساوی هم کسب کنیم نتیجه ای خوب برای ما محسوب می‌شود.

وی گفت: ما فرصت جبران نتیجه را در اصفهان داریم اما می‌دانیم بازی فردا بخش بسیار مهمی از صعود ما را رقم خواهد زد بنابراین با تمام تمرکز و جنگندگی در بازی فردا به میدان می رویم.

گل محمدی با اشاره به گرمای هوا در العین گفت: ما در بازی فردا علاوه بر تیم العین که رقیب سرسختی است باید با هوای اینجا نیز بجنگیم، گرمای هوا کار ما را در بازی فردا دشوار می کند اما امیدوارم که بتوانیم بر هر دو حریف خود غلبه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه العین از بازیکنان با تجربه‌ای همچون عمر عبدالرحمن استفاده می کند، گفت: عبدالرحمن از جمله بازیکن شناخته شده العین است در حالی که ما تیمی جوان در اختیار داریم، بازیکنان من اگرچه تاکنون به خوبی شایستگی های خود را نشان داده اند اما جوان بوده و نیازمند تجربه هستند با این حال فکر می کنم در این بازی نیز بتوانند از نیروی جوانی خود برای موفقیت استفاده کنند.

وی افزود: ما در بازی فردا مهدی رجب زاده کاپیتان و یکی از ارزشمندترین بازیکنان خود را در اختیار نداریم اما مطمئن هستم که سایر بازیکنان به خوبی جای او را در ترکیب تیم پر می کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید