یک دقیقه غفلت مقابل العین جبران‌ناپذیر است | اتاق خبر
کد خبر: 343627
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 07:19
علی حمام:
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما باید بتوانیم مهره های خوب العین را کنترل کنیم و ان شالله با دست پر به اصفهان برگردیم و آماده دیدار دور برگشت برابر العین شویم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی حمام در نشست خبری پیش از دیدار برابر العین در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: امیدوارم که من و هم تیمی‌هایم در بازی فردا به خوبی بجنگیم و شرایطی مهیا شود که در اصفهان جشن صعود را برپا کنیم.

وی با اشاره به حضور عمر عبدالرحمن بهترین بازیکن العین گفت: عبدالرحمن کلید تیم العین و کیفیت تیم العین بسیار متأثر از این بازیکن است، همچنین باید گفت العین تیم بسیار خطرناکی است زمانی که این بازیکن در ترکیب حضور دارد.

حمام خاطرنشان کرد: ما باید بتوانیم مهره های خوب العین را کنترل کنیم و ان شالله با دست پر به اصفهان برگردیم و آماده دیدار دور برگشت برابر العین شویم. همچنین نباید فراموش کنیم که تعدادی از بازیکنان العین خطرناک هستند و اگر اشتباه کنیم نتیجه دیدار را از دست می‌دهیم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازی بسیار مهمی پیش رو داریم، هم ذوب آهن تیم قدرتمندی است و هم العین تیمی شناخته شده در آسیا است، یک دقیقه غفلت در این بازی یک مشکل بزرگ برای ما ایجاد می کند که شاید جبران ناپذیر باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید