بازیکنانی که در وضعیت نامعلومی بودند را دعوت نکردیم | اتاق خبر
کد خبر: 343641
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 08:32
دل بوسکه:
سرمربی اسپانیا معتقد است که بازیکنانی که در شرایط نامشخصی قرار داشتند جایی در تیم ملی نداشتند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فهرست اولیه تیم ملی اسپانیا برای یورو سه شنبه بعد از ظهر توسط ویسنته دل بوسکه اعلام شد. پس از آن سرمربی اسپانیایی به بررسی بازیکنان حاضر و غایب در این فهرست پرداخت. دل بوسکه درباره نبود دیگو کاستا گفت: همه چیز را سنجیدیم. خواهان بازیکنانی که در شرایط نامشخصی قرار داشتند نبودیم. ترجیح دادیم آن ها را دعوت نکنیم. قضیه لوکاس واسکس فرق می کند چون آسیب دیدگی اش بهبود خواهد یافت.

سرمربی تیم ملی اسپانیا در مورد این فهرست اظهار کرد: هیچ کس را به خاطر نجات دیگری دعوت نکردیم. نمی‌دانم با محدودیت این فهرست باید چه کار کنیم. با تنها بازیکنی که صحبت کردم سرخیو آسنخو بود. از او وضعیت جسمانی اش را پرسیدم. باید از شرایط فیزیکی اش باخبر می شدم. او به من گفت شرایط خوبی دارد و این دعوت را به عنوان یک جایزه می داند. با بازیکنان دیگر صحبت نکردم. کمی به خاطر کسانی که شایسته حضور در این رقابت ها بودند ناراحتم. اما برای انتخاب محدودیت داشتیم.

فرناندو تورس در ماه های اخیر در اتلتیکو مادرید تاثیرگذار بود اما در این فهرست جایی پیدا نکرد. ویسنته در این رابطه گفت: تورس هم مانند دیگر بازیکنان از بخت یکسانی برخوردار بود. نه کمتر و نه بیشتر. به اظهارنظر ها توجه نکردیم.

دل بوسکه درباره نبود کاسورلا و آلکاسر اظهار کرد: اگر این بازیکنان را دعوت می کردیم از بازیکنانی که در تیم ملی حضور نداشتند سوال می پرسیدید. کاسورلا پنج ماه به خاطر آسیب دیدگی از میادین دور بود و می دانستیم که شرایط حضور در تیم ملی را ندارد.

سرمربی اسپانیا درباره دعوت آندرس ایسنیتا گفت: پس از پشت سر گذاستن فصلی سخت می خواهیم که در صحت و سلامت به تیم بیاید. به او اعتماد خیلی زیادی داریم.

دل بوسکه بالاترین نگرانی خود را یورو عنوان کرد و افزود: اکنون دیگر می دانید که دغدغه من چیست. من خواسته هایم را به فدراسیون اعلام کرده ام.

سه تیم اسپانیایی رئال مادرید اتلتیکو مادرید و سویا در فینال لیگ قهرمانان و لیگ اروپا حضور دارند و به همین علت دیرتر به اردوی تیم ملی خواهند پیوست. دل بوسکه در این رابطه اظهار کرد: این که سه تیم در فینال های اروپایی داریم فوق العاده است. اما نگران آماده سازی تیم هستم چون تا چهارم ماه بعد همه بازیکنان را در اختیار نخواهیم داشت. همه بازیکنان 6 روز پیش از شروع یورو در کنار هم خواهند بود.

او درباره حضور دخیا یا کاسیاس در ترکیب اصلی اظهار کرد: درمورد این موضوع سروقت صحبت خواهیم کرد. هنوز هیچ قولی نداده ایم.

دل بوسکه درمورد غیبت ماتا و ماریو گفت: از آن رنجیده شدم اما این یک رقابت است. نباید از روی احساس تصمیم بگیریم . یک سری از تصمیمات سخت بودند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید