میزبانی جام کنفدراسیون والیبال آسیا از هند گرفته شد | اتاق خبر
کد خبر: 343644
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 08:49
کنفدراسیون والیبال آسیا بعد از پایان مهلت تعیین شده برای حل مشکلات داخلی فدراسیون هند، میزبانی جام کنفدراسیون آسیا سال ۲۰۱۶ را از این کشور گرفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) پیش‌تر میزبانی پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا را به هند واگذار کرده بود، اما اختلاف داخلی فدراسیون والیبال هند AVC را نسبت به این میزبانی مردد کرده بود.

این موضوع در اجلاس هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا که ۱۸ اردیبهشت ماه در مقر این کنفدراسیون در شهر بانکوک تایلند برگزار شد، مطرح و با پیشنهاد محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال فرصت یک هفته ای به هند برای حل مشكلاتش داده شد.

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: من با شانریت دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا درباره نظر نهایی AVC برای این موضوع مکاتبه کردم و امروز جواب این مکاتبه را دریافت کردم.

سعید درخشنده با اشاره به اختلافات درونی فدراسیون والیبال هند گفت: کنفدراسیون والیبال آسیا و داورزنی به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی تلاش زیادی برای حل مشکلات داخلی فدراسیون والیبال هند انجام دادند، اما گویا این اختلافات همچنان ادامه دارد. به همین دلیل کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی را از این کشور گرفت و به تایلند واگذار کرد.

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا افزود: بر این اساس پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه مردان با تاخیری ۱۰ روزه، از ۸ تا ۱۴ مهرماه به میزبانی تایلند و با حضور هشت تیم برتر قاره آسیا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید