مجمع سالیانه فدراسیون «کونگ فو» در استان البرز برگزار شد | اتاق خبر
کد خبر: 343648
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 09:10
با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان؛
مجمع سالیانه فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در توسعه ورزش همگانی، مسئولان کمیته های فدراسیون و هیئت های استانی به میزبانی البرز برگزار شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، در این مجمع که عصر سه شنبه در مجموعه فرهنگی ورزشی میلاد کرج برگزار شد، ضمن بررسی فعالیت ها و برنامه های سال جاری کونگ فو گزارش مالی این فدراسیون در حضور اعضا ارائه شد.

در این مجمع همچنین با تبیین شاخص های ارزیابی هیئت های استانی و اعلام رتبه بندی آنها برنامه های آینده این ورزش رزمی نیز اعلام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در این مجمع با ابراز خرسندی از برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون کونگ فو در البرز، گفت: البرز به گواه آمارها یکی از قطب های ورزش های رزمی کشور محسوب می شود و جمع زیادی از نسل جوان در این استان مشغول به فعالیت در رشته های مختلف رزمی هستند.

رضا گل محمدی افزود: بسیاری از سبک های کونگ فو کشور از استان البرز و کرج شکل گرفته اند و این خود گواه اثرگذاری استان البرز در این رشته رزمی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با تاکید بر اینکه کونگ فو یکی از رشته های پر مخاطب این استان محسوب می شود، گفت: امیدوارم با پیگیری های مجدانه فدراسیون و کمیته ملی المپیک این ورزش رزمی فرصت حضور در المپیک را پبدا کند و ورزشکاران شایسته آن مجال بیشتری برای بروز توانمندی های خود داشته باشند.

وی در پایان افزود: در سال های اخیر بیشترین رشد و توسعه را در رشته های رزمی شاهد بوده ایم و این روند صعودی البرز را به یکی از مراکز اصلی قهرمان پروری تبدیل کرده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید