شهرداری به پخش گزارش تلویزیونی قطع درختان واکنش نشان داد | اتاق خبر
کد خبر: 343797
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 17:51
در پی پخش گزارش قطع درختان شهرک والفجر خیابان شیخ بهایی تهران از سوی یکی از شرکت‌های دولتی، شهرداری تهران در برنامه فردا پنجشنبه سرزمین ما نسبت به قطع این درختان پاسخ می گوید.

اتاق خبر: محمدعلی مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران قصد دارد در این برنامه درباره گزارش پخش شده هفته قبل این برنامه درخصوص قطع درختان و علل این اتفاق به بینندگان توضیح دهد. سه شنبه های بدون خودرو موضوع دیگری است که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود.

 «محمد بختیاری» مدیر انجمن مردم نهاد محافظان طبیعت اراک و ابداع کننده سه شنبه‌های بدون خودرو مهمان برنامه سرزمین ما خواهد بود تا درباره اهداف و آثار مثبت این طرح در صیانت از محیط زیست شهری سخن گوید. این ایده با استقبال شهرهای مختلف کشور از جمله کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، مهاباد، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، همدان، شیراز، اصفهان، مشهد روبرو شده و مورد تایید دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست نیز قرار گرفته است. همچنین درخصوص نقش بسته بندی کالاها در حفاظت محیط زیست، «افشین فخر» کارشناس بسته‌بندی پیرامون این موضوع گفتگو می‌کند. به ابتکار انجمن مردم نهاد صلح با طبیعت استان اصفهان، ایده سه شنبه‌های بدون گوشت با هدف مراقبت از محیط زیست اجرایی شده است. در این طرح به هموطنان پیشنهاد شده است سه شنبه هر هفته از مصرف گوشت خودداری کنند تا از این طریق دام های کمتری برای پرواربندی به محیط زیست بروند.

 «مرضیه سرتیپی» مدیر روابط عمومی انجمن مردم نهاد صلح با طبیعت اصفهان و مجری سه شنبه های بدون گوشت در برنامه سرزمین ما در این باره توضیح می دهد. «هادی اصغری» شهروند خبرنگار از منطقه ارسباران از شیوع تب برفکی در منطقه ارسباران شهرستان اهر خواهد گفت و در بخش پایانی برنامه نیز «محمدرضا فرخنده» از کارمندان شرکت باربن شهرستان میانه به خاطر نجات لک لک ها بعنوان قهرمان محیط زیست هفته معرفی خواهد شد.

برنامه سرزمین ما به تهیه کنندگی الهام پیرهادی و اجرای عباس طاهریان پنج شنبه از ساعت هفت صبح و به مدت 110 دقیقه از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

منبع: مهر

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید