رقابت بنز با BMW در ساخت خودروهای سازگار با محیط زیست (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 343827
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 20:18
راه‌اندازی خطوط تولید خودروهای سبز مدت‌هاست که به یکی از دغدغه‌های خودروسازان جهان تبدیل شده و به همین دلیل است که امروزه در کنار تقویت گزینه‌هایی مانند قدرت، سرعت و خلاقیت خودروسازهای جهان در خصوص میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای صحبت می‌کنند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از"اتوکارایندیا" گروه خودروسازی مرسدس بنز برای رقابت با سری I  بی ام دابلیو به دنبال راهبردهای مشابه است.

رقابت بنز با BMW در ساخت خودروهای سازگار با محیط زیست

اولا کالنیوس، مدیر بخش بازاریابی بخش بنز در بیانیه‌ای اعلام کرد اخیرا این شرکت دامنه برنامه‌های ویژه‌ را برای ساخت خودران‌هایی با قابلیت در حد صفر انتشار گازهای گلخانه‌ای تا پایان سال آینده گسترده خواهد کرد.
کالنیوس در این خصوص افزود ما می‌توانیم خودروهای تجاری الکترونیک زیادی را با نام تجاری خود بسازیم، اما تمرکز مرسدس تمرکز گسترده بر عناصر و منابعی است که انتشار گازهای گلخانه‌ای را به صفر می‌رسانند.این موضوع در طولانی مدت روی تمام نمونه ها و تولیدات اثرگذار خواهد بود.

رقابت بنز با BMW در ساخت خودروهای سازگار با محیط زیست

مدیران شرکت بنز بدون اشاره به نام رقیب دیرینه خود هدف رقابتی خود را سری  iبی ام دابلیو BMW  تشریح کردند.
این مدیر ارشد بنز، اعلام کرد که در آینده‌ای نه چندان دور به معرفی سه عضو جدید از محصولات شرکتش می‌پردازد که شامل خودروی هوشمند و یک خودرو با سامانه هیدروژنی در سال 2017 می‌شود.

رقابت بنز با BMW در ساخت خودروهای سازگار با محیط زیست

تا پایان سال جاری شاهد 3 خودروی الکترونیک از سریB  بنز و 2 خودروی هوشمند خواهیم بود. شرکت بنزدر انتهای سال آینده نیز به نسل جدیدی از خودروها با سوخت‌های سلولی مجهز خواهد شد.

منبع: عصر ایران

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید