نخستین مدیرعامل زن در نیسان | اتاق خبر
کد خبر: 343861
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 23:06
شرکت نیسان موتور مایرا گونزالس، رئیس فروش این خودروساز در مکزیک را به‌عنوان مدیرعامل نیسان در مکزیک انتخاب کرد. او نخستین زنی است که مدیرعامل یکی از کارخانه‌های گروه خودروسازی نیسان می‌شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اخبار خودرو ،شرکت نیسان موتور مایرا گونزالس، رئیس فروش این خودروساز در مکزیک را به‌عنوان مدیرعامل نیسان در مکزیک انتخاب کرد. او نخستین زنی است که مدیرعامل یکی از کارخانه‌های گروه خودروسازی نیسان می‌شود.

به گزارش آتوموتیو نیوز، خانم گونزالس ۳۹ ساله در تاریخ اول ژوئیه کار خود را به عنوان مدیرعامل آغاز خواهد کرد. ایرتون کوسو، مدیرعامل ۵۰ ساله فعلی نیسان در مکزیک به عنوان معاون دانگفنگ‌موتور و مدیرعامل شرکت«خودروهای سواری دانگفنگ نیسان»، شریک چینی نیسان منصوب شده است. این در شرایطی است که گونزالس و کوسو به همراه یکدیگر موجب شده‌اند سهم نیسان از بازار مکزیک به ۲۶ درصد برسد که بالاترین سهم نیسان در کل بازارهای جهان به‌شمار می‌رود. گونزالس نویسنده برنامه«بهبوداستانداردهای نمایندگی‌های فروش» است. هدف این برنامه ایجاد نمایندگی‌های فروش کارآمدتر و ارتقای امکانات است. نمایندگی‌های فروش نیسان در دیگر کشورها نیز این برنامه را اجرا می‌کنند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید