سجادی خبر داد: ثبت نام افشارزاده برای انتخابات ژیمناستیک | اتاق خبر
کد خبر: 343921
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1395 - 03:13
«کاراته به کارش ادامه می‌دهد و مشکلی ندارد»
سرپرست باشگاه استقلال تهران برای انتخابات فدراسیون ژیمناستیک ثبت‌نام کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نصرالله سجادی در حاشیه برگزاری مجمع فدراسیون ژیمناستیک اعلام کرد که بهرام افشارزاده برای انتخابات این فدراسیون ثبت‌نام کرده است.

افشارزاده هم اکنون سرپرستی باشگاه استقلال را بر عهده دارد و رییس دفتر و مشاور عالی وزیر ورزش و جوانان است.

نصرالله سجادی هم‌چنین درباره زمان انتخابات فدراسیون کاراته و اینکه آیا این مجمع قبل از المپیک برگزار می شود یا نه؟ گفت: کاراته در حال حاضر به کار خود ادامه می دهد و مشکلی نیست. زمان مجمع نیز فعلا مشخص نیست.

او درباره انتخابات فدراسیون های جودو و اسکی نیز گفت: ثبت نام این فدراسیونها به تازگی صورت گرفته و هنوز برای اعلام زمان مجمع زود است.

سجادی در پاسخ به این سؤال که فدراسیون جودو در حال حاضر با سرپرست هدایت می‌شود آیا با توجه به شرایط المپیکی بودن این رشته بهتر نیست هر چه زودتر تکلیف سرپرست این فدراسیون مشخص شود یا خیر، گفت: هنوز چند روز بیشتر نیست که کاندیدها برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو ثبت‌نام کرده‌اند و هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص مهلت باقی مانده درباره حجاب بانوان بسکتبالیست نیز تصریح کرد: این سوالات را از خانم شهریان بپرسید.

سجادی هم‌چنین در پاسخ به این پرسش که فدراسیون وزنه‌برداری برای برگزاری جام فجر با مشکل مالی مواجه است آیا وزارت حمایت خواهد کرد یا خیر؟ پاسخ داد: فدراسیون با هیچ مشکل مالی مواجه نیست. هفته گذشته ستاد مسابقات جام فجر در دفتر من برگزار شد و هیچ مشکلی در این‌باره وجود ندارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید