مشکل قرنطینه اسب ایران برطرف می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 344586
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1395 - 01:04
دی‌وس:
رییس فدراسیون جهانی سوارکاری اظهار کرد ایران من را شگفت زده کرد و مشکل قرنطینه اسب ایران در آینده برطرف می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اینگمار دی وس در حاشیه مسابقات بین المللی پرش با اسب دو ستاره در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از حضور خود در این رقابت ها گفت: از دسامبر ۲۰۱۴ که به عنوان رئیس فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شدم، سفر به کشورهای عضو این فدراسیون را اولویت کاری خود قرار دادم. به همین منظور برای آشنایی بیشتر با وضعیت سوارکاری ایران به تهران سفر کردم.

وی درباره سطح مسابقات بین المللی پرش با اسب دو ستاره در ایران گفت: خوشبختانه سطح این دوره از رقابت ها بسیار خوب بود و در واقع شگفت زده شدم. خوشحالم که ایران در زمینه سوارکاری و زیر ساخت های این رشته پیشرفت خوبی داشته است و امیدوارم با تعاملات بیشتر بین فدراسیون سوارکاری ایران با فدراسیون جهانی به این روند رو به رشد کمک بیشتری شود.

رییس فدراسیون جهانی سوارکاری یکی از مشکلات رشته سوارکاری در ایران را قرنطینه عنوان کرد و گفت: در این باره با رئیس فدراسیون سوارکاری ایران صحبت کردم و تلاش خواهیم کرد تا این مشکل برطرف شود. فدراسیون جهانی همچنین در بحث تبادل مربیان و همچنین کمک های مالی به فدراسیون ایران کمک خواهد کرد اما مهمترین موضوعی که در اولویت قرار دارد، حل مشکل قرنطیه در ایران است.

اینگمار دی وس پنجشنبه (30 اردیبهشت) به منظور بازدید از باشگاه های سوارکاری و امکانات این رشته ورزشی در ایران، دیدار با مسئولان ورزش کشورمان و همچین حضور در فینال رقابت های بین المللی پرش اسب دو ستاره به تهران سفر کرد و قرار است امروز شنبه اول خردادماه با محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک دیدار و گفتگو کند.

مسابقات بین المللی پرش با اسب دوستاره (CSI) از روز چهارشنبه با حضور ۵۶ سوارکار از ایران، آلمان، هلند، لوکزامبورگ و گرجستان در مجموعه سوارکاری بام تهران با معرفی برترین ها به پایان رسید.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید