بانک اطلاعاتی جامع آماری در دسترس مراجع و دستگاه ها قرار می گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 344676
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1395 - 11:47
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان این سازمان را متولی موضوع آمارهای مکانی و جغرافیایی دانست و گفت: بانک اطلاعاتی جامع آماری و نتایج سرشماری ها در این سازمان در دسترس مراجع و دستگاه های مرتبط قرار می گیرد.

اتاق خبر - از پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان؛ بهرام نصراللهی زاده در جلسه ای که با حضور شفیعی قائم مقام سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد با اشاره به اینکه استان کردستان در مسیری است که باید کارهای بزرگی در حوزه توسعه انجام شود، افزود: اطلاعات مکانی و جغرافیایی کمک بزرگی در تصمیم سازی ها، تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها به ما خواهد کرد.
وی گفت: روز به روز که جامعه به سمت توسعه یافتگی پیش می رود دستگاه های متولی امور توسعه و امور عمومی جامعه به نیازهای جدیدی نیاز پیدا می کنند و اطلاعات جغرافیایی و مکانی بخشی از این نیازهای ضروری امروز است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان بیان کرد: این موارد اساس و پایه نظام برنامه ریزی هستند و فرآیند جدید در تدوین برنامه ششم توسعه که مبتنی بر آمایش است به این اطلاعات کلیدی و بنیادی وابسته است.
نصراللهی زاده همچنین اظهار کرد: در استان کردستان سازمان مدیریت و برنامه ریزی متولی موضوع آمارهای مکانی و جغرافیایی است و بانک اطلاعاتی جامع آماری و نتایج سرشماری ها در این سازمان در دسترس مراجعان قرار دارد.

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید