تمام قد می‌ایستم تا قوی سپید انزلی دوباره به لیگ برتر پرواز کند | اتاق خبر
کد خبر: 344781
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1395 - 06:47
احمد دنیامالی:
رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان در واکنش به سقوط این تیم به لیگ دسته اول نوشت: به خاطر دینی که به ملوان دارم تمام قد خواهم ایستاد تا این تیم دوباره به لیگ برتر برگردد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، احمد دنیا مالی با انتشار متنی در مورد سقوط ملوان به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور نوشت:«سقوط واژه ای بود بس غریب برای تنها نماینده شمال کشور در سطح اول فوتبال ایران. می‌دانم ملوان فراتر از یک باشگاه و یک تیم فوتبال است، تیمی که سقوط کرد تمام آمال، آرزو و آرمانهای یک شهر است وبس.

باورش برای من، اعضای هیات مدیره و شهروندان انزلی سخت است اما در زندگی اینطور آموخته ام که در پس تلخ ترین اتفاقات، حکمت و رمز و رازیست که بی شک شما را به موفقیت و موقعیت بهتری خواهد رساند.

بلاشک در مسیری که تا به امروز طی و منجر به بروز این اتفاق تلخ شد عوامل متعددی وجود داشته اند اما پیش از هر سخنی به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه ملوان از شهروندان اندوهگین بندرانزلی عذرخواهی می کنم.

در روش کاری و زندگی شخصی هیچگاه از واقعیت‌ها فرار نکرده ام و آوار کردن مشکلات و تقصیرات بر دوش یک یا چند نفر را به دور از رسم جوانمردی می دانم به خصوص اینکه محیط ورزش با چنین رفتارهایی سازگار نیست.

پیش از اخرین دیدار ملوان در لیگ با خودم عهد کردم در صورت بقا در لیگ برتر از سمتم کناره گیری کنم و این تصمیم را تنها با همسر و چند نفر از دوستانم در میان گذاشته بودم چرا که ملوان تنهاست و صد البته حرف برای گفتن بسیار، اما هم اکنون که تیم به رده پایین تر سقوط کرده است دینی بر گردن خود احساس می کنم و تمام قد و با توانی مضاعف و چند برابر در کنار مجموعه باشگاه ملوان مجددا برای پرواز دوباره قوهای سپید در سطح اول فوتبال ایران تلاش خواهم کرد.

بازگشت به سطح اول میسر نخواهد شد جز داشتن نگاهی آسیب شناسانه به فرایندی که تا امروز طی شده است. امیدوارم با عنایت به الطاف خداوند و با نگاهی برنامه محور و اصلاح ساختار موجود، شناسایی نقاط ضعف چه در ساختار اداری و تشکیلاتی باشگاه و چه از لحاظ تیمی مجددا تمام دلخوشی یک شهر را به سطح اول فوتبال ایران برگردانیم.

قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر به شخصه برای من درس های فراوانی داشت و نکات خوبی به من آموخت، به باشگاه استقلال خوزستان، عبدالله ویسی و بازیکنان جوان و همدل این تیم تبریک می گویم اما فراموش نکنید برای این موفقیت بزرگ یک استان بسیج شده بودند، حجم حمایت های معنوی که به درستی از این تیم در استان خودش شد به وسعت تنهایی ملوان بود.

هواداران ملوان و شهروندان انزلی اطمینان داشته باشند که با اصلاحات ساختاری و ساخت تیمی جوان و با انگیزه مجددا شاهد اوج قوها خواهیم بود.»

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید