ایران توانایی میزبانی مسابقات مهم را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 344790
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1395 - 08:23
سوارکار آلمانی:
سوارکار آلمانی حاضر در دومین دوره مسابقات بین المللی پرش با اسب تهران گفت: ایران با امکاناتی که دارد می تواند میزبانی مسابقات مهم را بر عهده بگیرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ماریو ماتینز که با اسب خود "کاناوارو 9" در دومین دوره مسابقات بین المللی پرش با اسب CSI در ایران شرکت داشت و در نهایت در جای پنج قرار گرفت، در مورد شرایط و امکانات سوارکاری ایران اظهار کرد: این برای اولین بار است که به ایران می آیم و امکانات شما را می بینم. شما امکانات خوبی دارید و معتقدم می توانید با همین امکانات میزبانی مسابقات مهم را بر عهده بگیرید.

وی در مورد وضعیت مانژ سوارکاری مسابقات نیز افزود: بستر این پیست کیفیت خوبی دارد و با کمی تلاش بیشتر می توانید میزبانی های بهتری را بگیرید.

سوارکار آلمانی با اشاره به اینکه سوارکاران ایرانی رقبای خوبی هستند گفت: سوارکاران شما هم رقبای خوبی هستند و از اینکه توانسته ام در این مسابقات با آنها رقابت کنم خوشحالم.

وی در مورد داوری مسابقات هم گفت: داوری ها با توجه به حضور نمایندگان فدراسیون جهانی خوب بود و مشکلی وجود نداشت.همه چیز در حد مطلوب برگزار شد.

دومین دوره مسابقات بین المللی پرش با اسب ایران با حضور 51 سوارکار از ایران، سه نفر از آلمان، یک نفر از گرجستان، یک نفر از هلند، یک نفر از لوکزامبورگ در سه روز برگزار شد. در پایان این رقابتها 50 هزار فرانک سوییس بین نفرات برتر توزیع شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید