عارف: سوم خرداد روز اقتدار و عظمت ملی است | اتاق خبر
کد خبر: 345053
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1395 - 03:54
منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود با تاکید بر این که سوم خرداد روز اقتدار و عظمت ملی است، نوشت: فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی همراه با پاسداران مدافع ملک و میهن اسلامی نماد سوم خرداد هستند.

اتاق خبر - از پایگاه اطلاع رسانی امیدنامه، در یادداشت اینستاگرامی عارف به مناسبت سالروز فتح خرمشهر آمده است: خرداد ماه تثبیت انقلاب است که در سوم خرداد 61 فتح خرمشهر صورت گرفت، فتحی که به زعم کارشناسان نظامی غیرممکن بود.

سوم خرداد که نقطه عطف بزرگی در هشت سال دفاع مقدس است، روز اقتدار و عظمت ملی و روز تسلیم دشمن و روز مقاومت،ایثار و پیروزی است.
آزادی خرمشهر نماد غرور و پیروزی ملت ایران شد. آزادی خرمشهر غرور جریحه‌دار شده ملت ایران را التیام بخشید.
توجه‌ای که ما امروز به سوم خرداد داریم به خاطر نماد ملیت و ملت ماست که بروز و ظهور پیدا کرد. اگر تاکید می‌کنیم که راه شهیدان، ایثارگران و رزمندگان ادامه پیدا بکند باید سعی کنیم آنچه ملت ایران بدست آورده است را حفظ کنیم.
بی‌شک راهی که به فتح خرمشهر ختم شد همواره باید چراغ روشن بخش ملت ایران در تمام فراز وفرودها باشد.
امروز فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی همراه با پاسداران مدافع ملک و میهن اسلامی به دنبال عزت جمهوری اسلامی هستند و ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر ما. به همین دلیل واجب است با تمام توان از فرزندان انقلاب حمایت کنیم چرا که آنها نماد سوم خرداد هستند.
یکی از اولویت‌های مجلس دهم باید اتخاذ تصمیماتی برای بازسازی مناطق جنگ زده و رسیدگی به مسایل محیط زیستی و آب استان خوزستان باشد.
در سالگرد آزاد سازی خرمشهر همیشه قهرمان ،درود می فرستم به روان پاک شهیدان و بویژه امام عارفان وسالکان خمینی کبیر (ره) واز خداوند منان می خواهم همواره قدر شناس حماسه آفرینان آن فتح الفتوح باشیم.

ایرنا

94110

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید