دایی در صبا دست تنها بود | اتاق خبر
کد خبر: 345150
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1395 - 09:11
اوسانی:
هافبک تیم صبای قم می‌گوید در صورتی که از این تیم حمایت می‌شد، شاید آنها هم تا آخرین هفته از شانس قهرمانی لیگ پانزدهم بودند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد اوسانی درباره عملکردش در صبای قم و ارزیابی‌اش از این تیم در فصل گذشته، گفت: امسال لیگ خوبی داشتیم و صبا هم شروع خوبی داشت. متاسفانه حمایت خوب مالی از تیم ما به عمل نیامد و نتوانستیم نتایجی که در نظر داشتیم را بگیریم. در کل لیگ خوبی بود و همه تیم‌ها تقریبا در یک سطح قرار داشتند و ر‌قا‌بت‌ها نیز خیلی به هم نزدیک بودند. به خصوص در هفته‌ های آخر که بازی‌ها نزدیک هم بودند و از هیجان خاصی برخوردار بودند.

وی درپاسخ به این سوال که چرا تیم صبا با وجود شروع خوب در لیگ نتوانست به سهمیه آسیایی دست پیدا کند، بیان کرد: همانطور که گفتید هدف ما کسب سهمیه آسیا بود و حتی تا رتبه‌های سوم و چهارم جدول رده‌بندی بالا آمده بودیم و می‌توانستیم برای قهرمانی هم بجنگیم، ولی عده‌ای آمدند و گفتند که حمایت می‌کنیم اما در نیم فصل دوم متاسفانه هیچ گونه حمایتی از تیم نشد و علی دایی دست تنها شد. دایی فقط از خودش مایه می گذاشت. البسه و خرج تیم را ایشان تهیه می‌کرد‌ند. متاسفانه حمایت نشد و چون در فو‌تبا‌ل روحیه از ارکان مهمی است و بچه‌ها روحیه نداشتند نتوانستیم نتایج مورد نظر را بگیریم.

هافبک تهاجمی صبای قم درپاسخ به این سوال که برنامه‌اش برای سال بعد چیست، اظهار کرد: یک فصل دیگر هنوز با فصل صبا قرارداد دارم. چند پیشنهاد داخلی و حتی یک پیشنهاد خارجی دارم و در حال بررسی آنها هستم. چون بازیکن تیم صبا هستم بهتر است در مورد جزئیات آنها صحبتی نکنم.

وی در پاسخ به این سوال که ایا با توجه به اتفاقات اخیر، دایی در صبا می‌ماند، گفت: در جریان کارهای دایی برای فصل بعد نیستم ، ولی دوست دارم که ایشان در صبا باشند چون تجربیات زیادی را از ایشان کسب کرده ایم و توانسته ایم از آنها استفاده کنیم. باعث افتخار ما بود که شاگرد ایشان بودیم و امیدوارم که بماند و باز هم از ما حمایت کند.

اوسانی در پاسخ به این سوال که وضعیت تیم ملی دانشجویان چگونه است، بیان کرد: تمرینات تازه شروع شده است و خودمان را برای مسابقات آسیایی کره جنوبی در سئول آماده می‌کنیم تا ان‌شا‌ء‌الله بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی درباره زدن چهار گل به استقلال در دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی دانشجویان، عنوان کرد: بازی خوبی بود و بازیکنان تیم ما با انگیزه بودند چون روبروی استقلال که یکی از امیدهای قهرمانی در لیگ بود و یکی از فینالیست‌های جام حذفی است، بازی کردیم. امیدوارم که استقلال بتواند در صورت شایستگی قهرمان جام حذفی شود و هو‌اد‌ا‌رانش را حداقل خوشحال کند. استقلال بازیکنان با تجربه‌ای در اختیار دارد و نمی‌توان گفت که این تیم ضعیف است. این بازی دوستانه برگزار شد و فشار تمرینات نیز تاثیرگذار بود. آنها به خاطر جام حذفی در این بازی زیاد فشار وارد نکردند و می خواستند که مصدومیتی ایجاد نشود و بازی آرام‌تری داشتند.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید