مورینیو نه، گواردیولا تنها مربی‌ای است که منچستر را تغییر می‌دهد | اتاق خبر
کد خبر: 345527
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1395 - 07:18
کانتونا:
اریک کانتونا در سالروز تولدش و اعلام حضور مورینیو در منچستریونایتد عنوان کرد این مربی را دوست دارد ولی او جزو خانواده بزرگ یونایتد نیست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اریک کانتونا امروز سه شنبه وارد 50 سالگی شد و به همین خاطر مصاحبه‌ای درباره شرایط تیم سابق خود منچستریونایتد انجام داده است.

کانتونا درباره حضور مورینیو در این تیم گفت: من مورینیو را دوست دارم اما از نظر سبک بازی فکر نمی‌کنم مناسب منچستریونایتد باشد. شخصیت مورینیو را دوست دارم. او بسیار باهوش است، از بازیکنانش می‌خواهد با ۱۰۰ درصد توان بازی کنند و جام هم می‌برد. ولی سبک بازی تیم‌های او طوری است که فکر نمی‌کنم با شرایط منچستریونایتد یکسان باشد.

او در ادامه گفت: من دوست داشتم گواردیولا را در تیم ببینم. او به منچستر آمد ولی به تیم اشتباهی رفت. او تنها مربی است که قابلیت تغییر یونایتد را به خوبی دارد و به همین خاطر نظر من برای یونایتد گواردیولا بود. سیتی گواردیولا را به خدمت گرفته است و اگز سران یونایتد از من می‌خواستند تا هدایت یونایتد را بر عهده بگیرم قبول می کردم چرا که من می‌توانم کاری کنم تیمم فوتبال زیبایی به نمایش بگذارد و سیتی را به چالش بکشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید