تقدیر از بنگر و طالب‌لو در همایش‌ روز جهانی MS | اتاق خبر
کد خبر: 345543
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1395 - 08:37
دبیر همایش‌های سلامت زندگی از حضور مهدی تاج، محسن بنگر و وحید طالب لو در سی و هشتمین همایش "سلامت زندگی" به مناسبت روز جهانی "MS" خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر توحید سیف برقی، دبیر همایش سلامت زندگی و رییس کمیته‌ پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل از حضور مهدی تاج، تعدادی از بازیکنان پرسپولیس و استقلال و جمعی از ورزشکاران و هنرمندان کشور در سی و هشتمین همایش سلامت زندگی خبر داد و گفت: این همایش روز پنجشنبه ششم خرداد ماه در تالار ایوان شمس به مناسبت روز جهانی "MS" برگزار خواهد شد که قرار است در این همایش محسن بنگر و وحید طالب لو و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران لوح و تندیس سفیر سلامت خود را از مهدی تاج دریافت کنند.

وی افزود: این همایش که با همکاری دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران، انجمن MS و سایر نهادهای دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد، مهدی تاج رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل قرار است در خصوص نقش ورزش در سلامت و پیشگیری و مدیریت درمان بیماران MS سخنرانی کند.

دبیر همایش‌های سلامت زندگی گفت: شعار روز جهانی "MS" امسال "MS من را متوقف نخواهد کرد" است. امیدوارم حضور سرخپوشان و آبی پوشان و رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در این همایش مشوقی برای ورزش کردن افراد مبتلا به "MS" شود و شاهد استقبال بی شماری از بیماران "MS" از این همایش شویم.

این همایش در تالار ایوان شمس به نشانی بالاتر از میدان گل‌ها، تقاطع جلال آل احمد، اتوبان کردستان در روز پنجشنبه ششم خرداد از ساعت 15 تا 20 برگزار خواهد شد.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید