فوتسال به سازمانی مستقل نیاز دارد | اتاق خبر
کد خبر: 345550
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1395 - 09:09
باغبانباشی:
یک مربی فوتسال گفت: فوتسال باید از کمیته‌ای بودن در بیاید و به سازمانی مستقل تبدیل شود تا هم لیگ خوبی را داشته باشیم و هم اینکه شرایط برای تیم‌های رده‌های سنی پایین‌تر بهتر شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، احمد باغبانباشی با بیان اینکه فعلاً مشکلاتی در فوتسال وجود دارد که هر روز ما را یک گام به عقب می‌برد، اظهار کرد: ناظم الشریعه اصرار دارد که هرچه زودتر تکلیف تیم ملی مشخص شود، اما به دلیل ناهماهنگی‌هایی که وجود دارد هنوز شرایطی ایده‌آل برای جام جهانی وجود ندارد.

وی ادامه داد: جام جهانی رویدادی بسیار مهم است که می‌طلبد مسئولان میل بیشتری نشان دهند و کمک کنند این تیم به جایگاهی شایسته دست پیدا کند.

باغبانباشی با بیان اینکه تیم ملی نیز نیاز به پوست‌اندازی دارد، ادامه داد: باید جوانان بیشتری به تیم تزریق شوند تا آینده‌ای بهتر را انتظار داشته باشیم.

این کارشناس با بیان اینکه فوتسال نیاز به سازمان مستقل دارد، افزود: فوتسال باید از کمیته‌ای بودن در بیاید و به سازمانی مستقل تبدیل شود تا هم لیگ خوبی را داشته باشیم و هم اینکه شرایط برای تیم‌های رده‌های سنی پایین‌تر بهتر شود.

باغبانباشی با بیان اینکه کارهای فوتسال با یک کمیته چند نفره به خوبی جلو نمی‌رود، تصریح کرد: فوتسال ایران تا رده چهارم جهان هم پیش رفت، فوتسال ایران تیم بزرگی دارد که اگر بخواهد با کمیته‌ای بودن پیش برود به مشکل بر می خوریم و به جایی نخواهیم رسید.

وی با اشاره به گروه ایران در جام جهانی، گفت: گروه ایران گروهی سخت است، اما باید قوی کار کنیم و دلمان را به دوم شدن در این گروه خوش نکنیم زیرا بازی‌های سختی را پیش رو داریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید