اگر قهرمان اروپا شویم موهایم را کوتاه می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 345851
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1395 - 05:42
بیل:
مهاجم ر‌ئال‌ ماد‌رید اعلام کرد در صورتی که تیمش قهرمان اروپا شود، موهای دم‌اسبی‌اش را کوتاه می‌کند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌، گرت بیل در نشستی خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مهاجم ر‌ئال‌ ماد‌رید گفت: شرایط خوبی دارم. خیلی خوب کار می‌کنیم و برای فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکومادرید آماده هستیم. سخت کار کردیم. فکر می‌کنم که می‌توانیم شنبه پیروز میدان باشیم. برای بالای سر بردن جام تلاش خواهیم کرد.

او درباره گلزنی‌اش در فینال‌ها برای مادرید نیز اظها‌ر کرد: هر کسی دیدارهای نهایی سعی می‌کند که بهترین بازی‌اش را ارائه دهد. شانس گلزنی داشتم و امیدوارم شنبه دوباره این اتفاق نیفتد و آن گل برای قهرمانی کافی باشد.

بیل اعلام کرد که در مادرید تحت فشار نیست و افزود: مبلغ قراردادم چیزی است که بین دو باشگاه اتفاق افتاده است و به من ربطی ندارد و به همین علت احساس نمی‌کنم در این رابطه تحت فشار باشم. به این گونه مسائل توجهی نمی‌کنم. تمرکزم روی فو‌تبا‌ل است که از آن لذت ببرم و بهترین عملکردم را برای تیمم داشته باشم.

او درباره رابطه‌اش با کریستیانو رونالدو گفت: باهم خوب هستیم. در کنار هم خوب بازی می‌کنیم.

رافائل بنیتس از ابتدای فصل هدایت مادرید را بر عهده داشت اما اوایل ژانویه بر کنار شد و زین الدین زیدان جانشین او شد. مهاجم ولزی در این رابطه اظها‌ر کرد: با رسیدن زیدان اعتماد به نفس زیادی پیدا کردیم. او بیان گویایی دارد. اگر مربی این چنینی داشته باشید بهترین عملکرد خود را ارائه خواهید داد. می دانستم اگر سرمربی همچون زیدان داشته باشیم تیم بهتر خواهد شد. باعث می‌شود که از فو‌تبا‌ل لذت بیشتری ببریم و اکنون بهتر بازی می‌کنیم و بازی‌ها را با پیروزی پشت سر می‌گذاریم.

او در مورد کوتاه کردن موهایش در صورت قهرمانی گفت: برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا این کار را می‌کنم اما برای یک پیروزی این کار را انجام نمی‌دهم.

بیل درباره تمدید قراردادش اظها‌ر کرد: اکنون به این موضوع فکر نمی‌کنم. هنوز سه سال از قراردادم باقی‌ مانده است. از فو‌تبا‌ل در این باشگاه و لذت می‌برم. باید ببینم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید