وضعیت کشور از لحاظ سرمایه‌گذاری خارجی بسیار مطلوب است | اتاق خبر
کد خبر: 346044
تاریخ انتشار: 7 خرداد 1395 - 05:10
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: می‌توان با تحقق اقتصاد مقاومتی بسیاری از مشکلات اقتصادی را حل کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا علاالدین بروجردی در مراسم افتتاح استودیوی سیمای بروجرد، افزود: امروز رادیو بروجرد با پخش بیش از هشت ساعت برنامه در طول شبانه‌روز از جایگاه برتری در میان رادیو شهرهای کشور برخوردار است.

وی اظهار کرد: از امروز صداوسیمای مرکز شهرستان بروجرد با همت ویژه سازمان صداوسیما راه‌اندازی می‌شود تا در راستای معرفی ظرفیت‌های این شهرستان گام‌های بلندی برداشته شود و این مرکز می‌تواند در عرصه‌های ملی، استانی و شهرستانی ظرفیت مطلوبی را به وجود آورد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس تصریح کرد: بعد از سال‌ها که چنگال آمریکا در پیکره ملت فرو رفته و تحریم‌های ظالمانه را تحمیل کرده بودند با یک مقاومت، مجاهدت و ایستادگی توانستیم از این سد عبور کنیم.

بروجردی اضافه کرد: امروز با همان اقتدار رهبری ادامه می‌دهیم و این واقعیت است که بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دلیل ایستادگی و مقاومت و با رهنمودهای امام(ره) و پس از آن مقام معظم رهبری امروز به فضل خدا دارای امنیت و اقتدار و ایستادگی هستیم.

وی بیان کرد: تهدیدات امریکا و رژیم صهیونیستی و همه‌ کسانی که به دنبال براندازی نظام هستند نمی‌تواند خدشه‌ای به این بنای رفیع وارد کند و امروز اروپائیان به امنیت پایدار ایران که به برکت خون شهدا حاصل‌ شده است، غبطه می‌خورند و وضعیت کشور از لحاظ سرمایه‌گذاری خارجی بسیار مطلوب است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: کشور ما کشور ثروتمندی است و باید این وابستگی به خام فروشی نفت را قطع کنیم و به دنبال توانمندی بالقوه خودمان باشیم، به طوری‌ که اگر زمانی قیمت نفت کاهش یافت دچار مشکل نشویم.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید