قهرمانی حق ما بود | اتاق خبر
کد خبر: 346130
تاریخ انتشار: 7 خرداد 1395 - 15:38
سرمربی تیم هندبال منیزیم:
سرمربی تیم منیزیم فردوس گفت که تیمش در لیگ خیلی خوب ظاهر شد و قهرمانی حق این تیم بود.

به گزارش اتاق خبر، شهداد مرتجی درباره فینال لیگ برتر هندبال اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود. دو تیم تلاش زیادی برای پیروزی در این بازی و نهایتا برای قهرمانی کردند. در نهایت توانستیم بازی را به نفع خود به پایان برسانیم و قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کنیم و به حق خود برسیم.

 او عملکرد بازیکنانش در این بازی را خوب ارزیابی کرد و افزود: بازیکنان تیم منیزیم در کل لیگ زحمت کشیدند و برخی از بازیکنان و ملی‌پوشان که مصدومیت داشتند و نیمکت‌نشین بودند، به بازی آمدند و خیلی خوب کار کردند. در کل بازیکنان بازی را مدیریت کردند و هم در دفاع و هم در دروازه‌ خیلی خوب ظاهر شدند.

 مرتجی قهرمانی تیم خود را مدیون کار تیمی دانست و گفت: در مجموع قهرمانی خود را به دلیل کار تیمی خوب و کادر قوی و داشتن اسپانسری خوب که در شرایط بحرانی تیم را همراهی کرد و همچنین حمایت تماشاگران فردوسی می‌دانم.

 وی در مورد سطح کمی و کیفی مسابقات نیز بیان کرد: سطح کیفی مسابقات لیگ برتر این دوره خیلی خوب بود. فقط به سبب برگزاری مسابقات آسیایی و انتخابی المپیک، لیگ خیلی طولانی شد که امیدواریم در سال آینده با تدابیری که فدراسیون اندیشیده، زمان برگزاری مسابقات کوتاه‌تر شود تا کیفیت لیگ از این هم بهتر شود.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید