شهردار ناحیه ۱۵ در پی فوت فاطمه ۵ ساله برکنار شد | اتاق خبر
کد خبر: 346155
تاریخ انتشار: 7 خرداد 1395 - 19:32
در پی مرگ دختر بچه ۵ ساله در بوستان رضوانیه منطقه ۱۵، شهردار ناحیه و مدیرکل فضای سبز منطقه عزل شده و پیمانکار به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش اتاق خبر،شهرام گیل‌آبادی، مدیرکل روابط عمومی شهرداری تهران با اشاره به گزارش حادثه بوستان رضوانیه در منطقه ۱۵ که از سوی بازرسی شهرداری انجام شده است، گفت: در پی این حادثه، شهردار ناحیه و مدیرکل فضای سبز منطقه عزل شدند و پیمانکار به مراجع قضایی معرفی شد.

عصر روز سه‌شنبه دختر خردسالی در پارک شهدای گمنام محله رضوانیه گم شده که پس از جستجوی والدینش جسد تکه تکه شده وی در داخل و بیرون لوله پمپ مکش آب آبشار این پارک پیدا می شود. این لوله آب، حوضچه پارک را به بالای تپه ای که آبشاری بالای آن قرار دارد با فشار قوی پمپاژ می کند که بر اساس استانداردهای ایمنی، گلوگاه های این لوله ها باید توری یا حفاظ داشته باشد، اما این لوله فاقد چنین حفاظی بوده است.

شهرداری منطقه مدعی بود که چند روز قبل متوجه شد که حفاظ لوله پمپ مکش آب دزدیده شده و طی نامه ای از پیمانکار خواسته بود هرچه سریع‌تر دریچه جدید را روی لوله نصب کند که این کار انجام نشده و فاطمه ۵ ساله قربانی این بی‌توجهی شد که به گفته مسئولان بازرسی شهرداری، این اهمال‌کاری از سوی پیمانکار و مدیران شهری منطقه بوده است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید