فرود اضطراری دومین هواپیمای ترکیه در فرودگاه بلگراد | اتاق خبر
کد خبر: 346189
تاریخ انتشار: 8 خرداد 1395 - 01:21
هواپیمای مسافربری شرکت 'Sunexpres s' ترکیه روز جمعه با 191 مسافر و 6 خدمه به خاطر بیماری یک مسافر مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بلگراد شد. این دومین هواپیمای ترکیه ای است که طی 24 ساعت گذشته مجبور به فرود اجباری در صربستان شده است.

اتاق خبر - هواپیمای مسافربری مدل بوئینگ 800-737 ترکیه که صبح امروز از آنتالیا به مقصد مونیخ پرواز کرده بود، بخاطر بیماری فردی 60 ساله در طی پرواز مجبور شد که در فرودگاه بین المللی نیکولا تسلاا بلگراد فرود اضطراری کند.
شخص بیمار که گفته شده است از فشار خون بالا رنج می برد بلافاصله از فرودگاه به مرکز اورژانس بلگراد انتقال داده شد و هواپیما پس از توقف کوتاه در فرودگاه بلگراد به مسیر خود به طرف مونیخ ادامه داد.
مقامات فرودگاه بین المللی نیکولا تسلا بلافاصله به محض دریافت پیام فرود اضطراری از طرف هواپیمای ترکیه ای بر اساس قوانین بین المللی اقدامات لازم را برای فرود این هواپیما انجام دادند.
روز گذشه ( پنجشنبه) نیز یک هواپیمای مسافربری ترکیه از نوع بوئینگ ER300/777 بخاطر دستگاه تلفن همراه در هواپیما که صاحب آن مشخص نبود در فرودگاه بین المللی پایتخت صربستان فرود اضطراری داشت.
این هواپیما با 300 مسافر و 15 خدمه پس از بازرسی توسط ماموران پلیس وپژه وزارت کشور صربستان و اطمینان از امنیت کامل، به پرواز خود به مقصد لندن ادامه داد.
یک مقام مسئول فرودگاه بین المللی بلگراد در گفت وگو با رادیو تلویزیون صربستان گفت که تمام امکانات لازم در مدت زمان کوتاه که هواپیما مسافربری ترکیه در فرودگاه توقف داشت در اختیار مسافرین و خدمه پرواز قرار گرفت و تمامی مسافران و خدمه پرواز پس از اطمینان خاطر از سالن انتظار بوسیله اتوبوس به محل پرواز برای سوار شدن به هواپیما انتقال یافتند.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید