کانگوروها به زانو درآمدند | اتاق خبر
کد خبر: 346276
تاریخ انتشار: 8 خرداد 1395 - 09:13
تیم ملی والیبال کشورمان در اولین دیدار انتخابی المپیک استرالیا را با نتیجه 3 بر صفر در هم کوبید تا ضمن پاسخگویی به کری خوانی اخیر حریف گام نخست را محکم برداشته باشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران ساعت 5:30 بامداد امروز شنبه 8 خردادماه در نخستین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک 2016 برابر استرالیا به میدان رفت و در پایان موفق شد مقتدرانه از سد حریف عبور کرده و گام اول را محکم بردارد.

رائول لوزانو برای آغاز این دیدار ترکیب اولیه میرسعید معروف، امیر غفور، محمد موسوی عراقی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور و فرهاد ظریف را برگزید و در طول دیدار نیز فرهاد قائمی و آرمین تشکری را راهی میدان کرد.

بلندقامتان والیبال ایران در این دیدار سه ست پیاپی را با نتایج 25 بر 19، 25 بر 17 و 25 بر 18 به برتری رسیدند تا با این پیروزی قاطع 3 بر صفر برای حریفان خط و نشان کشیده باشند.

دکتر آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال و دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال کشورمان در سالن مسابقه حضور داشته و از نزدیک شاهد پیروزی آسمان خراش های ایرانی بودند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید