برگزاری مراسم اهدای جوایز خوش حسابی شهرداری تهران | اتاق خبر
کد خبر: 346421
تاریخ انتشار: 8 خرداد 1395 - 12:54
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بر نقش بی بدیل شهروندان در اداره شهر تاکید کرد و گفت با پرداخت به هنگام عوارض شهری توسط شهروندان پروژه های عظیمی همچون نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب و دهها پروژه دیگر احداث و بهره برداری شده است.

  به گزارش اتاق خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل تشخیص و وصول درآمد، نهمین دوره  اهدای جوایز خوش حسابی پرداخت کنندگان عوارض نوسازی، کسب و پیشه ، بهای خدمات مدیریت پسماند و عوارض خودرو در روز چهارشنبه مورخ 5خرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای تخصصی شهرداری تهران  درمحل بوستان گفتگو و در تقارن ایام نیمه شعبان و روز مقاومت و پیروزی  به برندگان خوش حساب اهدا شد.

در این مراسم که با حضور برندگان  قرعه کشی جوایز خوش حسابی سال 1394 برگزار شد برخی از مدیران شهری و اقبال شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز حضور داشتند.

دراین مراسم مهدی رزمی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز آزاد سازی خرمشهر بااشاره به روند برگزاری جشن خوش حسابی و تقدیر از شهروندان خوش حساب گفت بر اساس طرح جامع درآمد های پایدار شهرداری تهران، امسال نهمین دوره جشن خوش حسابی را با حضور برندگان قرعه کشی جوایز خوش حسابی برگزار می کنیم و در این جشن شهروندان خوش حساب  جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

در ادامه معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بر نقش بی بدیل شهروندان در اداره شهر تاکید کرد و گفت با پرداخت به هنگام عوارض شهری توسط شهروندان پروژه های عظیمی همچون نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب و دهها پروژه دیگر احداث و بهره برداری شده است.

همچنین در ادامه این مراسم اقبال شاکری از اعضای محترم شورای شهر تهران  گفت: دستاوردهای شهرداری تهران  با حضور موثر و مشارکت جویانه شهروندان محقق می شود و حضور شهروندان خوش حساب در پرداخت به موقع عوارض طبعا باعث رشد و ارتقاء خدمات شهرداری تهران خواهد شد.   

در ادامه این مراسم شهروندان برنده و خوش حساب تهرانی جوایز خود را  دریافت کردند.

 شایان ذکر است : شهروندانی که عوارض متعلقه ملک مربوطه و یا عوارض خودروی خود را تا  تاریخ 29/12/1394  پرداخت کرده بودند به قید قرعه تعداد 148 جایزه ارزشمند  به مبلغ حدود 20میلیارد ریال در نظر گرفته شده بود که  در مراسم قرعه کشی نهمین دوره اهدا جوایز  خوش حسابی شهرداری تهران در تاریخ  اول اردیبهشت ماه باحضور هیات نظارت انجام  و برندگان نیز شناسایی شده بودند.

شهروندان محترم جهت اطلاع از فهرست برندگان سال گذشته  و نحوه حضور در جشن خوش حسابی شهرداری تهران می توانند به پورتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد (http://daramad.tehran.ir)  مراجعه نمایند.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید