صدرنشینی پورکاشیان در دور سوم رقابت های قهرمانی آسیا | اتاق خبر
کد خبر: 346605
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 09:59
در دور سوم رقابت های قهرمانی انفرادی شطرنج آسیا هر سه نماینده دختر ایران به پیروزی رسیدند و پورکاشیان صدرنشین جدول بانوان شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دور سوم رقابتهای قهرمانی انفرادی آسیا امروز در ازبکستان برگزار شد و نمایندگان ایران به چهار برد و دو باخت رسیدند.

در بخش بانوان هر سه نماینده ایران به پیروزی دست یافتند. آتوسا پورکاشیان نماینده ای از سنگاپور را شکست داد و به تنهایی در صدر جدول این رقابتها قرار گرفت. همچنین سارا سادات خادم الشریعه برابر نماینده ویتنام به پیروزی دست یافت. میترا حجازی پور نیز برابر رقیبی از عراق به برتری رسید.

در دور چهارم پورکاشیان رو در روی نماینده ویتنام قرار می گیرد، خادم الشریعه و حجازی پور که به ترتیب در جایگاه هفتم و نهم قرار دارند به مصاف نمایندگانی از هند می روند.

اما در بخش مردان احسان قائم مقامی، ویدیت از هند را شکست داد تا در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد.

علیرضا فیروزجا، شطرنجباز ۱۳ ساله ایران مقابل رستم قاسمجانف قهرمان سابق جهان در یک مسابقه ۵ ساعته متحمل شکست شد. مسعود مصدق پور نیز مسابقه خود را به نماینده‌ی دیگر از هند واگذار کرد.

در دور سوم رقابتها قائم مقامی مقابل نماینده چین قرار می گیرد و فیروزجاه و مصدق پور نیز به مصاف دو نماینده از ازبکستان می روند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید