گواردیولا باید نگران مورینیو باشد | اتاق خبر
کد خبر: 346608
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 10:12
کرگر:
ستاره پیشین لیورپول بر این باور است مورینیو در منچستریونایتد موفق خواهد شد و این مربی پرتغالی را تهدیدی جدی برای گواردیولا دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سران باشگاه منچستریونایتد در نهایت بعد از کش و قوس های زیاد، لوییس فان خال را از کار برکنار و ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی فصل بعد خود انتخاب کردند تا تقابل گواردیولا و مورینیو این بار در رقابت های لیگ جزیره تکرار شود

جیمی کرگر نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت: گواردیولا باید احساس نگرانی کند چراکه غیر ممکن است مورینیو تغییر کند. چه طرفدار مورینیو بود و چه از او متنفر بود نمی توان انکار کرد که این مربی پرتغالی کاربلد است و این توانایی را دارد که منچستریونایتد را به روزهای اوج برگرداند. من هم جزو کسانی هستم که بر این باورند مورینیو مناسب یونایتد نیست اما شیاطین سرخ به کسب قهرمانی و جام نیز دارند و مربی را جذب کردند که ید طولای در این زمینه دارد.

او ادامه داد: مورینیو از 14 جامی که تاکنون در آن رقابت کرده، 8 عنوان قهرمانی را به دست آورده است. یعنی 50 درصد تلاش های او موفقیت آمیز بوده و این آمار بسیار خوبی است. مورینیو با فرگوسن قابل مقایسه نیست. فرگوسن دیگر در فوتبال تکرار نمی شود.

کرگر افزود: دیوید مویس بسیار صبور بود اما او نتوانست انتظارات هواداران را برآورده کند. فان خال تلاش کرد فوتبال هجومی هلند را به لیگ جزیره آورد اما او هم موفق نبود. الان نوبت به مورینیو است. مربی که هم با رئال و هم با چلسی و اینتر رکوردهای جالب توجه ای را به جای گذاشت. بعضی می گویند که مورینیو به بازیکنان جوان بازی نمی دهد اما من چنین چیزی را قبول ندارم. او در پورتو به کارلوس آلبرتو، در رئال به رافائل واران و در اینتر به داویده سانتون بازی داد و این نشان می دهد او اگر بازیکنان جوانی در اختیار داشته باشد، به آنها بازی می دهد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید