مافیای زمین خواری جنگ روانی آغاز کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 347162
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 21:05
رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران:
رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: مافیای زمین خواری كه منافع هزاران میلیارد تومانی خود را در خطر می بیند، جنگ روانی آغاز كرده است.

به گزارش اتاق خبر، محمد حقانی در خصوص خبر یکی از خبرگزاری ها در خصوص دستور وی برای قطع درختان در جوابیه ای نوشت: این روزها به خاطر پیگیری حفاظت از باقیمانده فضای سبز و باغات تهران توسط اینجانب و تعدادی دیگر از اعضای شورای شهر، مافیای زمین خواری كه منافع هزاران میلیارد تومانی خود را در خطر می بیند، جریان سازمان دهی شده ای را در تخریب و جنگ روانی آغاز كرده است و متاسفانه در این راه موفق به اغفال و سوء استفاده عده ای خاص به عنوان سخنگو شده اند. غافل از آنکه با موج آگاهی مردم دیگر نمی شود با این خبرسازی ها اراده و خواست مردم برای حفظ محیط زیست شهرشان مخدوش کرد.

وی ادامه داد: یكروز شایعه می كنند كه قانون فعلی هیچ نقصی ندارد و روز دیگر به داستان سازی در مورد ٢٠ سال قبل برای منحرف كردن توجه افكارعمومی از فاجعه ای كه هر روز بر درختان رو به كاهش تهران می آید، می پردازند.

سوال اینجاست كه اگر مشكلی در قوانین و اجرا وجود ندارد چرا رهبر معظم انقلاب دردمندانه به گلایه و عتاب درباره از بین رفتن منابع طبیعی تهران می پردازند؟

حقانی تاکید کرد: مافیای زمین خورای و باغ خواری تهران مطمئن باشند جریان مخالف آنها كه ماهیتی سیاسی ندارد با اینگونه تهدیدها و تخریبها عرصه را خالی نخواهد كرد و با تمام توان مقابل آنها خواهد ایستاد.

رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران افزود: عملكرد اینجانب نیز به عنوان كوچكترین عضو شورای شهر در چهل سال تجربه مدیریت شهری كاملا شفاف بوده باز هم آماده شفاف سازی و پاسخگویی به افكار عمومی هستم و توصیه ام به برخی همكاران در شورای شهر این است كه ابزار مافیای باغ خواری برای ادامه روند موجود نشده و به تعهدات خود به شهروندان تهرانی پایبند باشند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید