بیست و دومی آقامیرزایی در کاپ دو جهانی قایقرانی | اتاق خبر
کد خبر: 347271
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1395 - 05:30
ملی‌پوش قایقرانی ایران در کایاک تک نفره 500 متر بیست و دوم شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های قایقرانی کاپ دو جهانی در جمهوری چک علی آقامیرزایی دیگر نماینده ایران در ماده کایاک تک نفره 500 متر به فینال C راه پیدا کرده بود که در پایان این رقابت در جایگاه چهارم ایستاد و در کل مسابقات بیست و دوم شد.

او در این مسابقه با حریفانی از سوئیس، ازبکستان، سوئد، استونی، ایتالیا، آلمان و فنلاند رقابت کرد و در نهایت با زمان 1:45.696 دقیقه در رده چهارم قرار گرفت. در این مسابقه نمایندگان آلمان، ایتالیا و سوئد در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در کایاک چهارنفره 1000 متر مردان نیر قایق ایران با ترکیب احمدرضا طالبیان، فرزین اسدی، علی آقامیرزایی و صادق زمانی با حریفانی از چک، سوئد، سنگاپور، قزاقستان، مجارستان، ترکیه و مجارستان رقابت کرد و در نهایت با زمان 3:02.207 دقیقه در رده ششم قرار گرفت و به نیمه نهایی راه یافت. در دور نیمه نهایی کایاک چهارنفره نیز تیم ایران با حریفانی از سوئد، دانمارک، ترکیه، چک، مجارستان، آرژانتین، صربستان و سنگاپور رقابت کرد و در نهایت با زمان 3:05.115 دقیقه پنجم شد و از راه یابی به فینال باز ماند. در این مسابقه تیم های مجارستان، چک و آرژانتین در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

پیش از این احمدرضا طالبیان و فرزین اسدی در کایاک تک نفره هزار متر رقابت کرده بودند که اسدی بیست و سوم شد و احمدرضا طالبیان نیز با اعلام خطایش از لیست حذف شد.

با این نتایج کار ملی پوشان ایران در کاپ جهانی به پایان رسید.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید