آب آشامیدنی سیرانا غیراستاندارد است | اتاق خبر
کد خبر: 347364
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1395 - 12:24
مدیر کل استاندارد قزوین گفت: آب آشامیدنی سیرانا به علت توزیع محصول قبل از دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد، غیراستاندارد است.

اتاق خبر: محمودرضا طاهری در این باره اظهار کرد: در هفته پایانی اردیبهشت ماه سال جاری خط تولید و بسته بندی واحد تولیدی آب آشامیدنی با نام تجاری سیرانا در استان قزوین به علت توزیع محصول قبل از دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمب شد.

جمع آوری نمک از مراکز عرضه و فروش

مسئول طرح طاها در اداره استاندارد قزوین گفت: نمک طبیعت شرق ایوانکی در بسته ۹۰۰ گرمی فاقد پروانه کاربرد علامت استاندارد است.

علیرضا دهقان نژاد بیان کرد: در ادامه بازرسی از واحدهای صنفی استان در راستای طرح اجرای هماهنگ استاندارد در هفته اول خرداد ماه، تعداد قابل توجهی  نمک ۹۰۰ گرمی با نام تجاری طبیعت شرق ایوانکی محصولی از شرکت مینای سعادت مشرق ۲۳۰۳، به دلیل نداشتن نشان استاندارد ملی ایران عرضه می شد، شناسایی و از سطح بازار استان جمع آوری شد.

دهقان نژاد ضمن توصیه به هموطنان مبنی بر خودداری از خرید و مصرف این کالاها تاکید کرد در صورت مشاهده هر گونه کالای غیر استاندارد مراتب را از طریق سامانه ۱۰۰۰۰۰۱۵۱۷ و یا با شماره تلفن ۱۵۱۷ به این اداره کل اطلاع دهند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید