Performancing Metrics

باغ موزه قصر میزبان جشن رمضان | اتاق خبر
کد خبر: 347597
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 01:50
ویژه برنامه جشن رمضان شبکه پنج سیما، امسال به طور زنده از باغ موزه قصر تهران روی آنتن می‌رود.

به گزارش اتاق خبر، سری جدید برنامه جشن رمضان از 18 خرداد ماه مصادف با اول ماه مبارک رمضان در باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

حسین هوشیار - مدیر باغ موزه قصر - گفت: با توافقات صورت گرفته میان باغ موزه قصر کمیته امداد امام خمینی (ره) و شبکه پنج سیما سری جدید جشن رمضان با همراهی هنرمندان و ورزشکاران نام‌آشنا و با حضور مسؤولان لشکری و کشوری در باغ موزه قصر بر پا می شود.

وی افزود: باغ موزه قصر در رقابتی تنگاتنگ با چند مرکز مهم فرهنگی از جمله برج میلاد، فرهنگسرای بهمن و باغ موزه دفاع مقدس، با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده توانست به عنوان میزبان امسال جشن رمضان انتخاب شود و این فرصت مناسبی جهت معرفی بیشتر باغ موزه قصر و تثبیت نقش فرهنگی و اجتماعی این مجموعه در اذهان عمومی است.

هوشیار با اشاره به برنامه‌های حاشیه‌ای این برنامه خاطرنشان کرد: نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات مددجویان و کارآفرینان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) سراسر کشور، نمایشگاه عکس و برنامه‌های آموزشی و فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان از جمله برنامه های تدارک دیده شده این ماه هستند.

ضمن اینکه برنامه جشن رمضان در محل هواخوری مرکزی ساختمان مارکوف باغ موزه قصر هر شب به مدت 80 دقیقه به طور زنده و با حضور همشهریان به روی آنتن خواهد رفت.

وی با اشاره به ثبت رکورد جدید بازدید در جشنواره نوروز در قصر از آمادگی این مجموعه برای پذیرایی از انبوه مراجعان به جشن رمضان خبر داد و افزود: قصد داریم با اقدامات صورت گرفته علاوه بر پذیرایی شایسته از مهمانان ماه رمضان باغ موزه قصر تدارکات برگزاری دومین جشنواره «طهران در قصر» را بعد از جشن رمضان مهیا سازیم.

علاقمندان جهت حضور در این برنامه می توانند همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 16 الی 24 به باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی، خیابان پلیس مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید